Čtenářka Lissey jako dítě trpěla posedlostí svých rodičů, kteří příliš netopili, její manžel však pro ni má pochopení a na energiích nešetří. Děkuji Vám Lissey za příspěvek a gratuluji k manželovi.

Celé dětství a pubertu jsem se těšila na to, až budu jednou mít své vlastní bydlení.

Ne, že by mi doma u rodičů nebylo dobře, všechno bylo jak má být, ale naši si tak nějak potrpěli na studený odchov a já se strašně těšila, jak budu jednou ve svém vlastním bytě naplno topit.

Záviděla jsem kamarádce, že žije v domě s krbem, že má její pokoj okna na jih, že je u nich pořád teplo.. teplo tak, že i v zimě občas otvírali okna a větrali.

Mě bylo pořád zima. Pod stromeček jsem si přála televizní zapínací deku, elektrickou vyhřívací dečku a podobně. Měla jsem šťastné a klidné dětství, jen prostě mohlo být, co se mě týče, doma tepleji.

A pak jsem se dočkala. Manžel má pro mou posedlost teplem naštěstí pochopení. Koupil velký bojler, aby bylo vždycky dost horké vody a i když ne přímo krb, krbová kamna mi pořídil. Hrozně moc si to užívám. Vím, že jsou energie drahé, neženu svou posedlost nijak do extrému, ale skutečně si užívám teplo svého domova.

A mým rodičům jak se u nás líbí!! Je mi jasné, že teplo domova nevytváří jen počet polínek přiložených na oheň, ale když je teplo, je i útulno, dobrá nálada a pohoda. Všem teplo podle vlastního gusta přeje Lissey.


Více o dnešním tématu dne se dovíte ZDE – Teplo domova je nepostradatelné

redakce@zena-in.cz

Reklama