Pragmaticky k projevování citů na veřejnosti přistupuje čtenářka Kometa. Nikoho neodsuzuje, když jí to vadí, nedívá se. A miluje obětí - ten pocit, že ji někdo drží a ona je v bezpečí...

Pomluvami si prošla čtenářka Kometa, když její vztah s manželem byl v počátcích. Okolí se moc nelíbilo jejich veřejné projevování citů.


Dobré ráno,

V podstatě mně nevadí nic, je mně jedno, když se mladí lidé líbají na ulici. Pokud je mně to nepříjemné na pohled a i to se může stát, prostě se otočím a nevěnuji tomu pozornost. Dokonce nevyvalím oči ani, když vidím pár stejného pohlaví. Učím se, aby mně bylo jedno co si o mě lidi myslí. V tom případě, ale musím začít tím, že si přestanu všímat ostatních lidí a toho co dělají, jestli je to mravné, nebo ne.
Na začátku vztahu s manželem jsme byli jako každý zamilovaný pár pořád, jak se říká zakouslí v sobě. Okolí to hodně vadilo a strašně nás pomlouvali. Já si dneska už myslím, že záviděli. Následky to, ale mělo. Od té doby se na veřejnosti nelíbám. Myslím tím velkou pusu s jazykem. Pouze se vodíme za ruce a dáme si polibek kdykoli a kdekoli. Moc je mně příjemné, že i po 10 letech manželství jdeme a chytneme se za ruce. Pokaždé, když odcházím já nebo manžel si dáme pusu. Někdy je ve spěchu, ale vždy tam je. Také mně pomáhá obětí a to kdekoliv, pocit, že vás někdo drží a vy jste v bezpečí, je nádherný.

Kometa

Pozn. red.: Text neprošel korekturou.

Téma dne 16. května 2012: Veřejné projevování citů

  • Jak moc projevujete svou náklonnost na veřejnosti?
  • Jaké párové chování vám na pohled vadí?

Své příspěvky k tomu to tématu zasílejte na naši redakční e-mailovou adresu (viz níže) nejpozději do 16. 5. 2012 a 15.00 hodin. Délka příspěvku nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci textu. Vybrané příspěvky uveřejníme a jeden z uveřejněných odměníme krásným a hodnotným dárkem, který se k tomuto tématu vysloveně hodí: erotickou hrou Laškování, určenou pro dvojice a odvážné párty (vydalo Albi).

laškování

Reklama