Máte dvě nebo více mobilních telefonních čísel a řešíte ustavičné přehazování sim karty nebo u sebe nosíte dva a více telefonů? Teď můžete mít v jednom mobilu hned dva. Telefonů pro dvě sim karty už na českém trhu pár je, ale žádný není tak elegantní a designově vyladěný.

htc11

V právě představeném HTC One (M8) DS do sebe lehce prolnete jak své osobní číslo, tak pracovní. Telefon vám dá jasně najevo, které zrovna používáte. Navíc skvěle vypadá a je nabitý řadou nejnovějších technologií. Zvuková technologie BoomSound umožňující přehrávání písniček v nejlepší kvalitě, zadní i přední fotoaparát, který vám dopřeje pořízení perfektní selfie fotky, nebo bezvadný designový vzhled. To jsou jistoty, které novinka nabízí.

Máte-li strach, aby se vám mobilní miláček nepoškrábal nebo aby se mu neponičil displej, oblečte ho do retro designového krytu HTC DotView. Kryje nejen záda telefonu, ale i samotný displej. Díky stylovému krytu vám neunikne žádná událost jako je zmeškaný hovor, email, SMS nebo počasí, jelikož se vše zobrazuje přes průhlednou děrovanou vrstvu. Navíc si ho můžete pořídit nejen v klasické šedé barvě, ale i v modré, oranžové nebo purpurové.

Telefon lze zakoupit v nabídce vybraných prodejců mobilních telefonů a elektroniky v luxusní barvě Gun Metal Grey. Jeho cena je stanovena na 17.999 Kč.

Další informace najdete na www.htc.com a www.htc.cz.  

htc15

 

Reklama