Všechny jsme určitě úspěšně vstoupily do nového roku, ale pojďme se ještě na chvíli ohlédnout zpátky. A kam? No přece do světa známých osobností! Jaké skandály zvedly jejich fanoušky (i rodiče) ze židle? Slavné ženy se s ničím nepárají, své nahé fotografie dokonce neváhají samy vyvěsit na sociální sítě.

1. Scout Willis
Prostřední dcera hollywoodských herců Bruce Willise a Demi Moore vyrazila v květnu polonahá do ulic New Yorku. Bojovala prý proti zákazu nahých fotografií na Instagramu, které aplikace zavedla. Své poprsí tak dala na odiv celému světu s komentářem: #FreeTheNipple. Volný překlad zní: „svobodu bradavkám“.

scout

2. Kim Kardashian
Celý internet zaplavila svým pozadím americká profesionální celebrita Kim Kardashian. V celé své kráse pózovala na obálce časopisu Paper a tělo měla natřené olejem. Její zaoblené pozadí rozdělilo svět na dva tábory a jako reakce na tuto fotografii vznikly stovky povedených parodií... Ale Kim dosáhla svého, na internetu se několik týdnů neřešilo nic jiného než její zadek.

kim

3. Miley Cyrus
Americká zpěvačka a herečka se připojila ke Scout Willis a na Instagram rovněž vypustila svůj nahý snímek...

miley

4. Rihanna
Známá zpěvačka Rihanna pózovala pro titul francouzského časopisu Lui. Barbadoská kráska vyvěsila snímek na Instagram, a ten zareagoval tak, že odstranil nejen její nahou fotografii, ale vymazal celý její účet...

rih

5. Beyoncé
Zpěvačka Beyoncé šlápla na kuří oko svým fanouškům tím, že na Instagramu zveřejnila fotografii, jak hraje v bikinách golf. Jenže! Její stehna vypadají mnohem štíhleji než obvykle. Beyoncé snímek okamžitě smazala.

beyonce

6. Justin Bieber
Kanadský zpěvák přestřelil, když se šel poklonit kontroverzní svatyni v Japonsku Jasukuni. Poté, co vyvěsil snímek na Instagram s komentářem: „Děkuji za vaše požehnání“, zjistil, že je zde mimo obětí války uctíváno také čtrnáct válečných zločinců. Okamžitě sklidil vlnu kritiky. Snímek ihned stáhl a veřejně se omluvil.

justin

Foto: Instagram, Twitter

ČTĚTE TAKÉ:

Reklama