Dobrý den,

nevím, jestli je to na článek, ale kdysi se mi podařil SMSkový trapas...

Začalo to tím, že můj kamarád dostal štěně jezevčíka. Asi po měsíci, kdy jsme se bavili výhradně o psech, se přiznal, že štěně je nějaké divné, pořád se drbe a kňourá. Když jsem se dozvěděla, že u nich na dvorku bydlí se štěnětem ještě i ježek, bylo to jasné - blechy! Dva dny jsem kamaráda přesvědčovala, že není jiná možnost, než pejska vykoupat. Bylo to už na podzim, venku bylo dost zima a kamarád, ač je mu už víc než třicet, se hrozně bál, že mu rodiče vynadají, když do jejich zbrusu nové koupelny, pořízené za veliké peníze, vezme koupat zablešeného psa.

Nakonec jsem koupila kvalitní protibleší šampón, nakoupila pro všechny tři psy (dva mé a toho jeho pidipsa) Frontline a nachystala velkou akci. Vyklidila jsem naši koupelnu, oddělala všechno, co by psi mohli poničit, připravila tři vyřazené ručníky, odstavila pračku, abychom se tam vešli s kamarádem oba, a ráno, když šel do práce a já na vlak, jsem si na něj počkala. S koupáním mých psů mi totiž už víc jak rok úspěšně pomáhá, takže jsem mu jen sdělila, že má psa dovést a dál, že uvidí. Zůstal na mě hledět a pak svolil, že tedy pejska dovede, a ještě když jsem nastupovala do vlaku, uslyšela jsem jeho: ,,A dokdy mám přijít a co budeš se psem dělat?" Protože vím, že v práci sice nemůže telefonovat, ale mobil má u sebe, dokud nenastoupí na pracoviště, poslala jsem mu SMS: ,,Když dojdeš do půl čtvrté, tak ti ho pořádně umeju:-)" jenže to jsem netušila, že si kamarád nevzal brýle a tuhle SMS dá přečíst chlapům z dílny...

O půl čtvrté už byl pejsek dávno vykoupaný a odblešený a kamarád prý ještě dlouho vysvětloval, že se opravdu koupe raději sám.

Pajda


Děkujeme za veselý příspěvek :) Ještě že nebyl zablešený kamarád :)

redakce@zena-in.cz

Reklama