Reklamní kampaně značky Louis Vuitton jsou vždycky něčím jedinečné. Mají svůj scénář a nefotí je modelky, ale známé osobnosti. Tentokrát si tvůrci kampaně Core Values vybrali Angelinu Jolie. Podívejte se na nádherné fotky Annie Leibovitzové, pořízené v zemi, k níž má herečka úzkou citovou vazbu.

angelina

Fotografie představují Angelinu Jolie sedící naboso na tradiční dřevěné pramici. Je obklopená bujnou zelení bažinaté krajiny provincie Siem Reap. Vedle Angeliny Jolie je vidět její oblíbená kabelka, kterou vlastní již mnoho let.

Sloganem je tentokrát věta: „Jedna cesta dokáže změnit život“. A jak změnila Kambodža život Angelině Jolie?

 

Poprvé Kambodžu navštívila v roce 2000, když tam jela natáčet svůj film Lara Croft: A hned si zamilovala krásu její krajiny a vřelost a pohostinnost jejich lidí.

Angelina Jolie se do Kambodži vrátila již jako velvyslankyně dobré vůle Výboru OSN pro uprchlíky. Realizovala program osvěty o nebezpečí nášlapných min a z kambodžského sirotčince si odvezla svého nejstaršího adoptivního syna Maddoxe.

Protože setkání s Kambodžou bylo pro ni zkušeností, která jí změnila život, Angelina Jolie souhlasila s účastí v kampani pro Louis Vuitton právě v této zemi. Honorář věnovala na dobročinné účely.

Jak se vám líbí?

Podívejte se na další osobnosti, které se kampaní zúčastnily a své honoráře věnovaly na dobročinné účely.

connery

Sean Connery

bono

Bono Vox

Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola s dcerou

Gorbačov

Michail Gorbačov

denevue

Catherine Denevue