Zrovna mě napadlo, že není nad to, být ženou. Ale zase na druhou stranu, muži to mají v životě jednodušší. Na kráse jim moc nezáleží. Jestli mají o kilo míň či víc, nebo jestli mají o jeden chloupek či pupínek navíc, to je nijak nerozhází.

Včera jsem si udělala po dlouhé době na sebe čas. Mám známou kosmetičku a občas k ní zajdu. Původně jsem měla v plánu, že k ní budu chodit jednou měsíčně, ale poslední dobou mi nějak nevycházel čas, a tak se stalo, že jsem u ní 2 měsíce nebyla. O to víc jsem se na ten den těšila.
Nemohla jsem se dočkat odpoledne, kdy vypadnu z práce a zamířím do kosmetického salónu pro krásu. Potřebovala jsem to už jako sůl…
Konečně jsem se mohla položit na lůžko a těšila jsem se na příští dvě hodiny, kdy si se mnou bude kosmetička hrát a tvořit ze mě novou ženu. :-)
Zavřela jsem slastně oči a oddávala se tomu blaženému pocitu…

Začalo odličování a připravování pleti na odstraňování nežádoucích útvarů na obličeji. Ačkoli jsem silná a snesu bolest, při úpravě obočí tomu tak není. Ale přičítala jsem to velké citlivosti očních partií a při každém škubnutí mi vyhrkla do očí slza. :-)
Poté následovala depilace nežádoucího chmýří nad horním okrajem rtů. Ačkoli to bylo také nepříjemné, bylo to přeci jen snesitelnější. „Operaci“ jsem měla konečně za sebou a nyní následovala ta příjemnější část, při které jsem se již blaženě usmívala a pomalu upadala do „extáze“. Masáž obličeje a dekoltu a následná maska ze mě udělaly úplně nového člověka.

Po dvou hodinách, které utekly jako voda, jsem musela chtě nechtě opustit lože a přemístit se na židli. Ještě jsem si totiž usmyslela, že si nechám udělat masáž rukou a trochu upravit nehty. Mám je docela kvalitní. Pevné, dlouhé, nelámou se mi, jsem na ně náležitě pyšná, proto si nenechávám dělat umělé, gelové, či jakékoli jiné, ale problém je v zatrhávání. Z toho můžu vždycky vyskočit z kůže. Pravidelně se mi zatrhávají palce a to až v polovině nehtového lůžka. A tak jsem si zatržené nehty nechala zalepit speciálním lepidlem a nechala jsem si udělat francouzskou manikúru.
A byl konec.
Dvouhodinová „operace“ se povedla a já byla nad míru spokojena.

Tak nevím, zda bych chtěla být v příštím životě mužem….