Ona je štíhlá jako proutek, zato by ráda donutila přítele, aby zhubnul. Přečtěte si mužský pohled na dnešní téma. Možná pro vás bude zajímavým poznáním a třeba našemu malemukocourkovi poradíte

Krásný den Vám přeji drahé ženy. Má přítelkyně nemá potřebu hubnout, je štíhlá jako proutek. Chce ale, abych zhubnul já a dělá pro to všechno možné. Například tvrdí, že při domácích pracích zhubnu nejvíc, proto mi doporučuje louskat ořechy, prý spálím při této činosti 500 kalorií. Tak sedím a louskám, ona papá a snaží se přibrat. Nesnáší alkohol, já ho taky moc nemusím, ale přeci jen bych si občas dal.

Nesmím, prý podporuje chuť k jídlu, pouze přípitek je povolen, to je jasné. Maso?  I vegetariánské jídlo dokáže potěšit a ještě vaše postava zůstane štíhlá. Představte si, že ani na Silvestra u nás alkohol nebyl, to mě teda mrzelo.

Přítelkyně mi to ale zase vynahradí jinak. Určitě jste zvědavé, jak. No asi bych se červenal.

Taky chodíme občas se psem na procházky, řádíme ve sněhu, ale letos je ho málo. Já nekouřím, možná kdybych začal, tak by šla váha dolů. To přítelkyně ta kouří. No a pak se nemůže spravit, to je jasný.

Nejhorší je, že pracuje v cizí firmě a mají tam to jejich jídlo. No a tam chodí na obědy ona má suschi ráda, ale po tom se moc nespraví. Spíš bych ho měl jíst já. Mají ho v závodce laciný. Nesmějí ho ale odnášet domů a to mě mrzí.

Tak jsme večer probíral, co s tím uděláme, jak já nejlépe zhubnu a přítelkyně přibere. Asi si najmeme osobního trenéra a ten nám pomůže tenhle problém zvládnout. Asi určitě.

malykocourek

Milý malykocourku, nechci vás navádět k nějaké sabotáži, ale to, co s vámi provádí vaše přítelkyně hraničí s „buzerací“. Pokud nejste vyloženě obézní a vaše váha neohrožuje vaše zdraví, klidně se na nějaké hubnutí vykašlete. Není nic ošklivějšího, než hubený chlap. A vůbec. Nějak se nemohu ubránit pocitu, že s ní nejste šťastný.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Co byste poradily malemukocourkovi? Má se podřídit partnerce a skákat, jak ona píská, nebo se chlapsky vzbouřit a bouchnout do stolu? Nemáte pocit, že už to slečna trochu přehání? Napište svůj názor na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama