Bílá barva a léto. Jistě uznáte, že je to ideální kombinace. Zlatavě opálená pokožka vedle bílé krásně vynikne a sluší opravdu každému. Pokud jste milovnicí bílé a chcete jít s dobou, vsaďte na transparentní materiál a ažury.

Bílá v létě sluší každému a dá se nosit, kamkoliv si vzpomenete. Do práce, na výlety, na pláž, nebo třeba na letní párty. Pomalu si začínáme zvykat na termín „malé bílé“, které se hlavně za kásných letních dnů stávají základním prvkem našeho šatníku.

Bílé šaty, sukně, nebo tuniky můžete mít ze vzdušného bavlněného batistu, nadčasového lnu, nebo luxusního hedvábí, ale pokud chcete jít s módními trendy, vsaďte na transparentní materiály a krajku.

Jak uvidíte v naší fotogalerii, inspiraci si najde každá z vás. Mladá i dříve narozená, štíhlá i žena „krev a mlíko“

Záleží jen na vaší odvaze, kolik průhlednosti si dovolíte. Šaty celokrajkové, nebo jen bílé s drobnými vsadkami, či aplikacemi?

Vybrala byste si?

Foto: Tamsin London, Topshop

Čtěte také:

Redakční tip na závěr! Chcete mít Vaše bílé prádlo stále bílé? Vyzkoušejte Perwoll Brilliant Whitespolečnosti Henkel ČR.

PerwollAby vám bílé kousky z jednotlivých módních kolekcí dělaly radost co nejdéle, použijte speciální prací prostředek Perwoll Brilliant White společnosti Henkel ČR. Ten bílé prádlo nejen jemně vypere, ale Re-new white efekt navíc zabraňuje zašednutí bílého prádla, které tak bude déle zářit jako nové.

Speciální prací prostředek Perwoll Brilliant White s Re-new white efektem zabraňuje zašednutí bílého prádla při každém praní, takže stále září jako nové. Jeho složení totiž mimo jiné obsahuje i optické zjasňovače, které obnoví bílou barvu, chrání ji před vyblednutím a pomáhají déle zachovat její zářivost. Hedvábná bílá halenka, bílé kalhoty nebo bílé letní šaty tak budou po každém vyprání zářivě bílé jako nové.  

 

Speciální prací prostředek Perwoll Brilliant White je k dispozici v těchto velikostech balení s doporučenými maloobchodními cenami: 109,90 Kč (1 l), 189,90 Kč (2 l),  269,90 Kč (3 l) a 299,90 Kč (4 l).

 

Reklama