Tričko proti rakovině prsu 2013 s téměř 37 000 prodanými kusy se stalo nejúspěšnějším modelem všech dosavadních ročníků AVON Pochodu. Tričko v trendy tmavorůžové barvě vytvořila módní návrhářka a ambasadorka projektu Taťána Kovaříková. Tričko je nyní k dispozici za zvýhodněnou cenu.

Tričko AVON Pochodu posloužilo nejen jako vstupenka na charitativní akci, ale zejména pomáhá dobré věci. Veškerý výtěžek z jejich prodeje putuje na veřejnou sbírku AVON proti rakovině prsu. Z tohoto charitativního konta jsou financovány preventivní programy, financována bezplatná růžová linka 800 180 880 a hrazen další výzkum této nemoci.

avon

Oblíbený model je, nyní za sníženou cenu 299 Kč, stále dostupný v e-shopu www.zdravaprsa.cz a u každé AVON Lady . V nabídce jsou poslední kusy, proto by zájemci o tento exkluzivní model neměli váhat.

„Mám velkou radost a moc mne těší, že byl letošní rok tak úspěšný. Je úžasné, že se lidé začali o tuto problematiku více zajímat,“ uvedla Taťána Kovaříková.

Při navrhování Trička 2013 kladla Taťána Kovaříková důraz zejména na ženskost, eleganci, ale také praktičnost. Pružný materiál, variabilní střih v univerzální velikosti si oblíbily ženy v celé České republice. Pánskou variantu šedé sportovní polo si s hrdostí oblékli i pánové a podpořili tak boj za zdravá prsa.

avon

V průběhu února 2014 bude na internetu představen nový model Trička proti rakovině prsu 2014, který navrhli studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze 7. K zakoupení bude opět na stejných místech. Od května bude k dispozici také u partnerů projektu. Tričko poslouží jako vstupenka na AVON Pochod 2014, kterému dominuje číslice 14. Tato jedinečná růžová akce plná naděje se totiž uskuteční v Praze již po čtrnácté a to druhou červnovou sobotu - 14. června 2014.

Reklama