Určitě se vám za život stalo, že jste se setkali s někým, u něhož vás ihned přepadl pocit, že se znáte už dlouho. A to i přesto, že jste se nikdy předtím neviděli a vidět nemohli. Tento stav by se dal připodobnit k situaci, kdy se nemůžete na něco vzpomenout a daná myšlenka vám v hlavě hlodá usilovně po celý den. Pokud věříte na minulé životy, může pro vás být jedním z vysvětlení právě to, že jste potkali někoho, koho skutečně znáte z minulosti. Ovšem z minulosti skutečně hodně vzdálené.

rek.jpg
Foto: Shutterstock

Proč se lidé potkávají ve více než jednom životě?
Často za tímto jevem stojí fakt, že máte s danou osobou cosi nevyřešeného právě z minulého života. Například opravdu zásadní spor, křivdu nebo ale také velkou a silnou lásku, která byla zpravidla řízením osudu či zásahem někoho dalšího zničena. Zajímavé ovšem je, že se v současném životě můžete potkat v naprosto jiném postavení. V minulém životě jste například byli milenci a současném jste šéf a podřízený. Je velmi pravděpodobné, že dokud se energie mezi vám nevyčistí, budete se potkávat stále dokola.

Čtěte také: Panna Maria, která zastavila déšť a reinkarnovaná dvojčata. Záhady dosud nevysvětlené

A s tím souvisí další důvod, proč někoho můžete potkávat v nových a nových životech stále dokola. Často má daný člověk ve vašem životě nějaký konkrétní úkol – má vás něco naučit nebo něco důležitého předat. Ovšem pokud si z té lekce nic nevezmete, je pravděpodobné, že se bude opakovat tolikrát, kolikrát jen bude potřeba.

Příznaky známostí z minulých životů

  • Máte pocit, že se znáte i přesto, že se vidíte poprvé.
  • Máte velice podobné nebo stejné vzpomínky: Nejčastěji přicházíte na to, že se vám v životě přihodily až nápadně podobné věci.
  • Jste spojeni telepaticky: Například chcete něco říci a druhý to vysloví za vás.
  • Otevíráte se velmi brzy: Z nevysvětlitelného důvodu máte pocit, že se danému člověku můžete bez obav otevřít.
  • Emoce: Vaše setkání budí bouřlivé emoce (jak pozitivní, tak negativní), které se berou neznámo odkud.
  • Setkání probíhá shodou náhod: Většinou k vašemu seznámení vede celá řada náhod a stane se jakoby řízením osudu.
  • Opakování: V životě se vám neustále opakují podobné situace, podobné vztahy, potkávají vás podobní lidé.

 
Marie, 29 let – Něco mi nesedělo od samého začátku
„S Janem jsem se setkala někdy v období puberty. Je o dvanáct let starší, ale od prvního setkání mě podivně přitahoval. V myšlenkách, očima – doslova všechno v mém těle i v hlavě si ho v jednom kuse vybavovalo. Nejednalo se rozhodně o nějakou čistě sexuální přitažlivost. Spíš mi připadalo, jako kdybychom byli spojeni konci nějaké velmi pevné, ale pružné gumy. Čím více jsme se jeden druhému vyhýbali, tím více nás to k sobě táhlo. Nejpodivnější ale bylo, že silné emoce, které jsem cítila, byly dokonalým koktejlem pozitivních i negativních. Kdykoliv jsem stála blízko něj, musela jsem myslet na smrt. Do hlavy se mi kradla myšlenka, že kdyby mi dotyčný řekl, ať vyskočím z okna, udělám to. Jeho přítomnost mě uváděla do podivného transu, který jsem nikdy předtím ani potom nezažila. Před dvěma lety jsem vyhledala regresního terapeuta kvůli opakujícím se vztahovým problémům. Školený psycholog mě po uvedení do hypnotického stavu provedl mým posledním životem, kde jsem se ihned setkala právě s Janem. Byla jsem jeho milenka a on moje nedosažitelná láska – ženatý muž. Po jedné opravdu emotivní a ošklivé hádce jsem pravděpodobně plná rozbouřených emocí vyběhla na ulici, srazilo mě auto a já zemřela. Terapeut se mnou tuto situaci prošel tolikrát, kolikrát bylo potřeba, abych se s ní vyrovnala a necítila už více žádné negativní pocity. Zajímavé je, že od té doby se vídáme málo. A když se vidíme – ony intenzivní pocity a myšlenky na smrt jsou pryč. Já si našla stálého přítele a on taky. Díky regresivní terapii se vyřešilo to, že mě měl Jan naučit. Hledala jsem si vždy nedostupné muže. V minulém životě ženatého, v současném homosexuála. Jakmile jsem se s touto skutečností vyrovnala, a především si ji přiznala, srovnal se můj život do těch správných kolejí.“

Čtěte také:

Zdroj: Autorka článku, respondentka Marie, VestirnaAnima noira

Reklama