Čtenářka Bonda by si dovedla docela dobře představit, že vlastní hospůdku či kavárnu a tam má obsluhu nahoře bez. Dokonce má kamaráda, který takový podnik vlastní.

S čím se potýkají majitelé hostinců s obsluhou nahoře bez? Odcházejí jim servírky...


Milý Jakube,
díky za hezké téma, doufám, že bude hodně veselých příspěvků.

Bohužel jsem neměla nikdy možnost se dostat do takového podniku. Hrozně by mě totiž zajímaly reakce hostů. Ale mám kamaráda, který má ve větším městě, než je to naše moravské maloměsto, pronajatou restauraci, tedy spíše pivnici. Jednou týdně zavedl obsluhu bez a ještě i tanec u tyče nahoře bez. A opravdu mu to zvedlo tržby. Jenže má problém se servírkami, prý u něho nevydrží dlouho. Jakmile si najdou vážnou známost, tak mu podají výpověď.
Co jsem měla možnost od chlapů slyšet, jak to prý chodí v bordelech, tak prý ani tam nechodí ty dámy dole bez.
Kdybych zdědila nějakou hospodu nebo kavárnu, asi bych do toho šla. Zavedla bych jako zpestření občas obsluhu pány bez trička. My ženy totiž máme smůlu, protože z každého časopisu na nás útočí ženská nahota, ale na svlečeného chlapa nenarazíte ani v Blesku. Občas se tu v některém nočním podniku reklamuje pánský striptýz, ale myslím, že až tak daleko by to nemuselo jít. Na pořádná široká ramena a vypracovaný zadek určitě rádo spočne nejedno dámské očko.
Vzpomínám si, jak jsem kdysi poprosila mladého kulturistu, aby nám na setkání učitelek, kde byly z 80 procent ženy, předvedl svoji soutěžní sestavu jako generálku na závody. Mělo to velký úspěch u nás žen, ale úsměvné bylo, jak naši kolegové reagovali skoro stejně pobouřeně, jako dámy v tom videu se skrytou kamerou. Sami by nám však nic takového nedokázali předvést. A v učitelských kuloárech se pak ještě dlouho šířila fáma, že jsme si zaplatili striptéra z Fondu kulturních a sociálních potřeb. No prostě záviděli.

Bonda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. ledna 2013: Obsluha bez

  • Navštívila jste někdy podnik (i omylem), kde byla obsluha bez? Jaký to byl zážitek?
  • Co si o takových podnicích myslíte?
  • Chtěla byste ho někdy ze zvědavosti navštívit?
  • Znáte někoho, kdo takové podniky vyhledává?
  • Pustila byste do podobného podniku partnera, kdyby o to projevil zájem?
  • Byla byste ochotná dělat obsluhu nahoře/dole bez?

Své příspěvky posílejte formou úvah a příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Déla vaši příspěvků ať je rovna nebo delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možnost získání pěkného dárku. Dárkem je tentokrát stolní desková hra Nevinné hrátky pro dva - erotická hra pro dvojice od firmy Albi. Uzávěrka zasílání příspěvku je 8.1.2013 v 15.00 hodin.

hratky

Reklama