píše s humorem naše čtenářka pod nickem PBD. Ale jinak tose vidí s nadhledem a nehodlá se nijak omezovat. Jejím nejoblíbenějším místem ke koupání, je jednoznačně rybník a mezi plavkami vedou jednodílné

Dobrý den, já plávčím hodně ráda. Ale ne na koupalištích, v auqa parcích a pod..Já se chci vykoupat, zařádit si a zaplavat, a ne někomu stát na hlavě a nebo trávit celé odpoledne hledání zbytku lidí, se kterýma jsem se koupat šla:) Takže u mě jednoznačně vedou rybníky.

Někdo by možná mohl namítat, že tam voda není tak čistá jak na bazenéch..Ale raději se budu koupat s nějakou tou bakterií než se louhovat v chloru a jiných chemikáliích. V rybníku se koupu od mala a problémy jsme s tím nikdy žádné neměla.

A co zakrývám? No kdyby to bylo na mě, tak se koupu ve skafandru:) Nejsem 90-60-90 ale za to se nebojím najíst. Ale žádnýma šátkama se neobaluju. Kdyby šli náhoudou kolem rybníka Green Peace, tak si mě můžou splést s velrybou a začít mě zatlačovat do vody a plánovat převoz do moře - kdybych byla zabalená v šátku, tak by si mě mohl splést s obří larvou a zavolat TV Nova :))))

Ale vše má své pro a proti, takže narozdíl od modelek si nemusím pořizovat kruh, protože ho mám stále při sobě. Pneumatička kolem pasu je nedílnou součastí mé osoby a tím pádem jsem na koupání vždy připravena:))

A bez čeho bych se u vody neobešla? No určitě bez lidiček, aby byla sranda..Bez míče a nafukovacích věcech různých tvarů k různému využití.Také nesmí chybět ručník, suché převlečení, opalovací olej a pití.

Kolikatery mám plavky? Jestli se nepletu, tak troje. .Všechny jsou vcelku,aby mi neuplavala ta pneumatika, co mám kolem pasu:) A také jsou praktičtější na to naše řádění, protože z nich tak často nevylézá to, co by vylézat nemělo..Prostě nemusím tak často řešit nezbedné poprsí, protože v jednodílných plavkách má méně možností jak uniknout:))

PBD

Díky za super příspěvek, moc jsem se pobavila, a úlně vás vidím, jak řádíte

Text nebyl redakčně upraven

Jak si užíváte vody a opalování vy, milé ženy-in? Co nesmí chybět ve vaší tašce, když se jedete koupat? Nosíte plážové doplňky, nebo se klidně obejdete bez nich? Dokážete se také tak vyblbnout jako čtenářka PBD, nebo se spíš hlídáte?

Napište nám na dnešní téma, pošlete třeba fotku na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama