Líbající se dvojici vyfotila čtenářka Datura. Sama ale byla v tomto ohledu vychovávána velice přísně... po polkibcích sice toužila, ale stud by ji pak pronásledoval ještě dlouho.

Čtenářka Datura byla vychována, co se projevování citů na veřejnosti týče, přísně. A tak v době, kdy byla zamilovaná sice po polibku na ulici toužila, ale zároveň věděla, že by se strašně styděla, kdyby se tak stalo...


Dobrý den, dnes máme zajímavé téma k měsíci lásky. Patří intimní dotyky a polibky na veřejnost? Třeba já jsem byla vychovaná tak, že patří pouze do soukromí domova. Ne že bych nechtěla, v době, kdy jsem byla ukrutně zamilovaná, pusu na ulici, ale spíš bych se styděla. Naše město je malé, navzájem se tu známe, a že bych chtěla být námětem kávových dýchánků v cukrárně, to teda ne.

Je pravda, že v dnešní době už projevy lásky na ulici vidím zřídka, dříve to bylo běžnější, ale to zase nebyl internet a FB, nejspíš se to přesunulo tam. V našem městečku jsme měli jeden pár. Roky se vodili za ruce, on jí druhou rukou držel za zadeček a občas se políbili. Bydleli v paneláku. Párkrát si udělali mejdan se sousedy, rozvedli se, každý se přestěhoval do jiného patra téhož paneláku a teď, po dvou letech se už zase spolu vodí a líbají na ulici. Tak to se mi nezdá být láska, ale komedie pro pobavení obecenstva.

libacka

Uprostřed města máme krásný park. Občas tam vyrazím s foťákem fotit labutě na rybníku a taky občas narazím na líbající se dvojici. A to se mi líbí, do přírody láska patří, ale na ulici určitě ne. A to už nemluvím o některých rádoby celebritách a jejich fotkách při intimnostech na veřejnosti, kdyby si to nechali na doma, paparazzi jsou na pracáku. Ale to už je úplně jiná kapitola.

Zdraví,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel korekturou.

Téma dne 16. května 2012: Veřejné projevování citů

  • Jak moc projevujete svou náklonnost na veřejnosti?
  • Jaké párové chování vám na pohled vadí?

Své příspěvky k tomu to tématu zasílejte na naši redakční e-mailovou adresu (viz níže) nejpozději do 16. 5. 2012 a 15.00 hodin. Délka příspěvku nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci textu. Vybrané příspěvky uveřejníme a jeden z uveřejněných odměníme krásným a hodnotným dárkem, který se k tomuto tématu vysloveně hodí: erotickou hrou Laškování, určenou pro dvojice a odvážné párty (vydalo Albi).

laškování

Reklama