Známe to jistě všechny, někdy se prostě už od rána nedaří... ale proč propadat panice, vždy je totiž možné podívat se na věci i z té lepší stránky, a když ani to nepomůže, snažit se nepříjemné situace obrátit v humorné. Umíte to?

Není nad to, když si člověk udrží smysl pro humor i přes všechny strázně, které se mu dějí. Třeba takové setkání s blbcem. Když se ještě ke všemu přihodí po ránu, může být obzvlášť nepříjemné. A mně třeba pomáhá, když si vzpomenu na doktora Štrosmajera a jeho legendární větu, kterou pronesl k sestře Huňkové... hned mám úsměv na tváři:

Přeji krásné dobré ráno vám všem, milé čtenářky, a zejména těm z vás, které máte pocit, že jste vstaly levou nohou. Speciálně pro vás ještě přidávám vtípek, který nás v redakci rozesmál:

Rozčílená manželka říká manželovi: Ty seš takovej blbec, že kdyby se pořádalo mistrovství světa blbců, ty bys byl druhej!“
„Proč druhej?“ zeptá se dotčeně manžel.
„Protože ty seš TAK blbej, že bys to ani nevyhrál!“

Tak co, není vám trochu lépe? Já doufám, že ano! Vítám vás u středečního vydání našeho magazínu, ve kterém najdete spoustu zajímavých témat k diskusi. Dnem vás provede Dana Haklová, těšíme se na vás!

smich

redakce@zena-in.cz

 

Reklama