Letní dovolená je čas, na který se těšíme od zimy. Představujeme si, jak to bude super, až bude léto, vezmeme si dovolenou a vyrazíme někam daleko se svými blízkými. Pro mnohé z nás je nejlepší představou dovolená u moře, kam se chceme v létě vydat.

Zkoušíte nové destinace nebo jezdíte na vyzkoušená místa a nechcete měnit místa? Řešíte zájezdy na poslední chvíli nebo si dovolenou zajišťujete dlouho dopředu?

Každý z nás to má jinak, ale všichni řešíme, kolik nás dovolená bude stát. Last minute zájezdy jsou cenově velmi výhodné, ale může se vám stát, že budete muset vzít zavděk místem nebo hotelem, který není až tak úplně podle vašich představ. Jedinou výhodou bude, že jste ušetřili, ale nebudete až tak spokojeni.

Cestovní kanceláře ale vycházejí svým věrným i novým zákazníkům vstříc i v období před sezónou, kdy je ještě nabídka celkem široká a v letadlech jsou volná místa. Proto, když víte v jakém termínu chcete jet, se vyplatí sledovat slevové akce, které pro vás cestovky připravily. Má to dva důležité důvody: Dostanete se na zajímavou slevu a ještě si vyberete místo a hotel, který se vám bude líbit. Nebudete muset paběrkovat a kombinovat pracně z toho, co z nabídky zbylo v průběhu léta.

Naším tipem a připomínkou jsou zajímavé akce od cestovní kanceláře Alex, která se zaměřuje na dovolenou ve středomoří, zejména na Řecko a řecké ostrovy. Tyto slevy platí do konce března, tak ještě máte šanci jich využít! Inspirujte se na stránkách CK Alex www.ckalex.cz.

Co vám chceme doporučit?

  • 20% sleva - dovolená červen

Chcete jet na dovolenou ještě před prázdninami? Pak využijte slevy v hodnotě 20% a ušetřete několik tisíc korun! Platí na všechny zájezdy realizované v červnu. V tomto období ještě není sezóna v plném proudu, pláže jsou poloprázdné, ale už je krásně teplo! Užijete si relax v soukromí..

  • Třetí dospělá osoba jen za poplatky

Jede vás na dovolenou více dospělých? Pak můžete právě teď získat třetí dospělou osobu, která bude spát na přistýlce, jen za poplatky. Sleva platí pro zájezdy v červenci a srpnu.

  • All inclusive zdarma

Máte rádi, když se nemusíte o nic starat a máte k dispozici stále něco k jídlu a k pití? Máte oblíbené pobyty s all inclusive programem? Pak využijte březnové akce - získejte zdarma all inclusive pro dospělé ve vybraných hotelech. Taková dovolená je lahoda!

  • Jedno dítě zdarma

Cestujete s celou rodinou? Pak se vám bude hodit, když za jedno vaše dítě nebudete nic platit. To určitě oceníte, dovolená s dětmi vždy provětrá peněženku. Sleva platí pro zájezdy v červenci a srpnu.

Zaujaly vás tyto lákavé nabídky? Pak neváhejte a vyberte si ještě teď v březnu zájezd. Ty nejlepší volná místa rychle mizí, nečekejte na zbytky. ;-)

Všechny informace najdete na www.ckalex.cz

Reklama