Milé čtenářky, děkujeme vám za vaše krásné příspěvky, které jste nám napsaly pod článek o chytrém hrnci Panasonic Multicooker: Zapojte se do diskuse: Které pomocníky využíváte pro vaření a jak vám usnadňují práci?

Panasonic Multicooker typ SR-TMJ501 s deseti přednastavenými programy v hodnotě 3690 Kč získává čtenářka s nickem:

šupina73

Co nám napsala do diskuse?

Panasonic Multicooker typ SR-TMJ501

Když pominu běžné spotřebiče v kuchyni jako je sporák,trouba,mikrovlnka,varná konvice,robot..,tak si už nedovedu představit třeba pečení bez pekárny,kde si připravuji kynuté těsto,ať už na buchty nebo na knedlíky. Je to rychlé a těsto krásně vykyne i když je právě chladno a běžné kynutí by se tak protáhlo....A že jsem tu zmínila kynutí knedlíků,tak potom přichází na řadu parní hrnec,bez kterého bych ty knedlíky tak perfektně neuvařila.Knedlíky pařím v tomto hrnci už nějaký ten rok a ještě se mi nestalo,že by se nepovedly.

Panasonic Multicooker typ SR-TMJ501

V parním hrnci připravuji též dietní stravu,naprosto ideální...vše,co zrovna potřebuji,rozložím do pater tohoto hrnce,okořením...po té zapnu a již si nemusím ničeho všímat. Pak už jen servíruji. :-) Chytrý hrnec doma ještě nemám,ale pokukuji po něm už nějaký ten pátek,ráda bych ho vyzkoušela.Ráda se učím novým věcem,proto jsem tím pravým adeptem.Vše nové probírám nejen v rámci celé mojí rozvětvené rodiny,ale i mezi přáteli.Ničeho se nebojím.....Můj manžel je zastánce tradičních receptur a já naopak vyznavač zdravého životního stylu.Takže u nás je jistota,že bude odzkoušen ve všech směrech.Tak už jen to štěstí,ať už můžu začít. :-)

Panasonic Multicooker typ SR-TMJ501


Gratulujeme, chytrý hrnec Panasonic Multicooker typ SR-TMJ501 s deseti přednastavenými programy zasíláme a těšíme se na recenzi, se kterou vás seznámíme.

Pokud jste nevyhrály, nezoufejte, můžete se v příštím týdnu zapojit do soutěže o další hrnec v naší další soutěži.

Reklama