Před dvěma týdny jsme vyhlásili výzvu pro čtenářky, které si přejí otěhotnět. Moc děkujeme za příspěvky pod článkem a za vaše reakce v redakčním emailu. Přišlo nám opravdu hodně reakcí. Po pečlivém předvýběru jsme vybrali tyto tři čtenářky, kterým posíláme slíbený balíček s produkty.

Těšit se můžete na příběhy těchto vybraných čtenářek, se kterými budeme tři měsíce v kontaktu a vydáme s nimi další články.

MimiStar

Až mi bude 24, budu mít děti. O tom jsem byla přesvědčená poměrně dlouho. A taky jsem se nechtěla vdávat! Vdaná jsem, děti nemám. Něco je jinak. Výraz „snažíme se“ je mi nesympatický a nerada bych i svých chováním sklouzla k pravidelným aktivitám, které mají za cíl otěhotnět. Necháváme tomu přirozený vývoj a čekáme, co se bude dít. I když už poměrně dlouho. Aby to ale nevypadalo, že je nám to vlastně jedno.To vůbec ne. Rádi bychom už někoho třetího do party. Čas je neúprosný, 34 na krku. A protože se má jít svému štěstí naproti, vzdala jsem se nedávno poměrně náročné práce a pracuji z klidu domova. První týden se mi jako zázrakem srovnal tlak, se kterým jsem bojovala poměrně dlouho, a jsem úplně v klidu a jak vyžehlená po dostatečném přídělu spánku. Tak a teď ještě tomu něčím pomoci. U manžela nějaký zásadní problém není. Spoléhám na plodné dny, to už mám poměrně zmáknuté, vitamíny pro přípravu na těhotnění a hlavně klid a radost ze života. Uvidíme!
Wiky

Je mi 33 let a ze tří těhotenství máme s manželem jedno dítě. Náš chlapeček má nyní téměř 18 měsíců. Je to zlatíčko celé rodiny - rozmazlený a zavalený hračkami. A tak jsme se rozhodli mu pořídit sourozence. Otěhotnět se mi povedlo brzy a my se těšili na miminko, ale bohužel  jsem velmi brzy potratila a musela do nemocnice na revizi. Minule prospělo, dát si chvíli pauzu, tak jsme to udělali zase. Ale, jelikož vzhledem k věku, už času není na zbyt, tak jsem začátkem měsíce vysadila antikoncepci a uvidíme. Osobně nemám ráda termín „snažit se o miminko“ nebo „snažilky“. Působí to na mě tak křečovitě. Raději nechávám věcem volný průběh a užívám si normálního rodinného i intimního života. To však neznamená, že bych nechtěla „pošťouchnout věci“ správným směrem. Takže doplnit potřebné látky, aby bylo tělo i mysl na případné těhotenství dobře připraveno, mi přijde jako správná cesta. No a ovulační testy - proč ne? Minimálně by mě zajímalo, jak jsem v praxi využitelné.
S pozdravem Verča27

Je mi 34 a mému synovi bude za necelých 14 dní jeden rok. Ale načekali jsme se na něj - trvalo přes dva roky, než se mi podařilo otěhotnět. Zkusila jsem všechno možné, obešla spoustu doktorů a vyzkoušela i hormony a injekce podporující ovulaci. Nebylo to nic platné. Myslím, že nakonec pomohlo cvičení pilates a delší pohodová dovolená. Ale teď nechci čekat na druhého potomka další dva roky. Chci mít děti co nejblíž od sebe, aby si spolu mohly hrát, rozumněly si a byly parťáci. Mám ale pocit, že mé tělo je teď připravené leda tak na cestu do lázní, a né na otěhotnění. Po roce zvládání maminkovských starostí se cítím dost vyčerpaně, z neustálého nošení desetikilového zlatíčka mám zdevastovaná záda a roční kojení ze mě doslova vysálo veškeré živiny. Myslím, že na otěhotnění musí být člověk fit a je třeba se na něj nejdřív trochu připravit. A jelikož teď nemám čas ani na cvičení, ani na odpočinek, tak vsázím na vitamíny. Když je ta možnost, tak proč té přírodě trochu nepomoct?
Katy

Vybrali jsme 3 čtenářky, které od redakce a firmy Green-Swan Pharmaceuticals ČR získají balíček s doplňky stravy GS MimiStar na období 100 dní a také 3 GS Ovultesty (Nejsnadnějším způsobem zjišťování plodných dnů je pravidelné provádění ovulačních testů. Jejich použití je velmi podobné těhotenským testům). Budeme se těšit na jejich příběhy a doufáme, že jim náš dárek napomůže k otěhotnění.

Partnerem projektu je doplněk stravy GS MimiStar www.gsmimistar.cz Délka čekání na vytoužené miminko se u jednotlivých žen velmi liší. Jak vám může tato novinka pomoci?

„GS MimiStar je výjimečný svým složením. Díky unikátní kombinaci vitaminů a speciálních látek podporujících nejen fyziologické procesy, ale také psychickou pohodu, pomáhá k otěhotnění přirozenou cestou. Obsahuje inositol, kyselinu listovou, jód, hořčík a další prvky, které jsou v období před těhotenstvím tolik potřebné,“komentuje gynekoložka MUDr. Diana Mlynárová z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí a dodává: „Inositol je pro ženské tělo klíčový.

Jedná se o látku přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Tělo si ovšem nedokáže vyprodukovat jeho po-třebné množství samo, proto je potřeba přijímat jej i z vnějšího prostředí. Inositol, mnohými klinickými studiemi* ověřená látka, pomáhá zpravidelnit menstruační cyklus, optimalizuje činnost vaječníků a navozuje ovulaci. Zároveň je důležitý pro správnou kvalitu a dostatečné množství zralých vajíček.

Kyselina listová je další důležitou látkou, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Zinek podporuje plodnost a reprodukci, hořčík a vitamin C napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a podílí se na správné funkci svalů a nervového systému. Unikátní je GS MimiStar také díky obsahu jódu, jenž podporuje správnou činnost štítné žlázy, která má zásadní vliv na úspěšné početí.

„GS MimiStar je určen pro všechny ženy, které plánují otěhotnět. Jeho pomoc ocení především ty, které si pořizují prvního potomka v již pokročilejším věku nebo které užívaly dlouhé roky hormonální antikoncepci, a nyní, po jejím vysazení, potřebují doplnit látky důležité pro hladký průběh otěhotnění.

MUDr. Diana Mlynárová doporučuje GS MimiStar také ženám, které se pokoušejí otěhotnět s pomocí centra asistované reprodukce.

GS MimiStar je k dostání v lékárnách nebo na www.gsmimistar.cz cenu 399 Kč.

Reklama