Načapána byla i moje redakční kolegyně Dana. Přispěla lehce erotickým příběhěm, který možná v mnohých z vás vyvolá podobnou vzpomínku.

Kdo z nás dvou byl vlastně voyer?

Sašo, je to těžké téma. Má hodně smyslů. Vzpomněla jsem si na jeden můj lehce erotický příběh, možná dodá některým čtenářkám odvahy a napíšou podobný.

Vzpomněla jsem si na jednu příhodu z dovolené u moře. Tenkrát jsme se vypravili ještě s jedním párem k moři. Ke svému pobytu jsme si vybrali čerstvě dostavěné letovisko poblíž Makarské riviéry.

Byli jsme mladí, krásní, zamilovaní. Našli jsme si odlehlou malou zátoku a … nečekejte žádné „prasečinky“, prostě jsme se koupali a opalovali nazí, což tenkrát nebylo v tamních končinách až tak obvyklé.

A po několika dnech se začali stahovat. Připlouvali nenápadně po vodě na loďkách, pod vodou se šnorchly, i po souši. Jeden z nich se uhnízdil v křovíčku nad naší nudapláží, takže měl parádní přehled o dění na břehu i ve vodě, aniž bychom ho zpozorovali.
Jednou jsem plavala dál od břehu, cachtala jsem se rozkošnicky v teplé mořské vodě, převalovala se jak vorvaň, až mě upoutal podezřele rytmický pohyb ze stráně. Seděl tam rozvalený šmírák a dělal to, co dělají slušní kluci v soukromí. Začala jsem se šíleně smát, šlapala vodu a posuňkovala tím směrem.

Vyplašila jsem ho, stačil utéct a zbyl po něm jen ten vyseděný pelech.

Teď v tom mám trochu guláš. Načapal on mě, nebo já jeho?

Dana

_________

No vidíš, já hned v úvodu napsala, že jsi byla načapána, ale je fakt, že ono to mohlo být i obráceně. Díky za příspěvek a hezký, blížící se pobyt u moře (bez šmíráků))

Téma dnešního dne 7. června 2011 zní:

Kdo vás kdy, kde a při čem načapal? Popřípadě: Kdy, kde a koho jste načapaly vy…

Takže zábrany stranou, jeptiškovské hábity dolů, jdeme psát a vzpomínat.

Já už jsem první vlaštovku vypustila, doufám, že se ke mně přidáte i vy ostatní, neboť jak napsal Radek – není „hezčí“ vlastnost, než malá lidská zlomyslnost ))

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nemusí jít pouze o příběhy se sexuálním podtextem, pište o čemkoliv, téma je obšírné

  • načapány můžeme být in flagranti
  • můžeme být načapány při lži
  • při nevinné krádeži (třeba sousedovic hrušek)
  • při nějaké trapné události
  • a nebo také můžeme my sami někoho načapat

Dárek za nejlepší příspěvek mně tentokrát holky z obchodního nachystaly vskutku originální ))

  • balíček „přípravků“ k zabránění početí a když už by se nezabránilo, k dispozici jsou i těhotenské testy.
  • pokud byste ale přece jen psaly spíše o tom načapání při „kradení sousedovic hrušek“, jako kompenzaci mám připraveno i něco sladkého.
  • bal

Reklama