Máme pro vás připravené další testování barev na vlasy! Těšíme se na vaše testování a hodnocení vybrané barvy. Vaše zkušenosti zpracujeme do dalšího článku.

perfect mousse

Jediná pěnová barva bez amoniaku přináší tři nové zářivé odstíny - Jantarově zlatoplavý, Intenzivně mahagonový a Sametově fialovohnědý.

Oblíbená řada dlouhotrvajících pěnových barev Perfect Mousse nabízí nyní díky těmto třem novinkám již 18 přirozeně vypadajících zářivých odstínů. Máte tedy ještě více možností, jak docílit dokonale krásných vlasů.

Pěna barev Perfect Mousse nekape, díky čemuž je použití neuvěřitelně snadné a pohodlné. Jednoduše si připravíte barvicí směs a poté pěnu pumpičkou nanesete přímo do dlaně. Pěnu pak lehce vmasírujete do vlasů - stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampon. Díky své inovativní pěnové konsistenci a aplikátoru barva nestéká, a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na obtížně dosažitelné zadní části hlavy a na spánky. Při barvení se rovněž vyhnete případnému zašpinění oděvu či koupelny. A jistě oceníte i to, že barva krásně voní.

Díky šetrné receptuře bez amoniaku je tato barva rovněž velmi šetrná k vlasům. Perfect Mousse po barvení o vlasy zároveň pečuje, a to díky regeneračnímu balzámu. Ten obsahuje výtažky z exotických orchidejí a sójové proteiny, jež dodávají vlasům výjimečnou hebkost.

Dlouhotrvající pěnové barvy na vlasy Perfect Mousse nyní přináší tři nové přirozeně vypadající zářivé odstíny:

perfect mousse

  • 865 - Jantarově zlatoplavý
  • 586 - Intenzivně mahagonový
  • 419 - Sametově fialovohnědý.

Výsledek je jednoduchý! Perfect Mousse vám zajistí dokonale dlouhotrvající intenzivní lesklé barvy s perfektním krytím šedin. Pěnová barva Perfect Mousse nabízí perfektní řešení pro krásný vzhled vašich vlasů za doporučenou cenu 139,90 Kč.

Kdo vyzkouší nové odstíny? Chcete novinky vyzkoušet? Napište nám pod tento článek, který nový odstín by vám vyhovoval. Vybereme tři z vás, které získají dvě balení vybraného odstínu. Budeme po vás chtít, abyste nám napsaly, jak jste byly s barvou spokojeny, a vaše hodnocení. Děkujeme, těšíme se na vaše reakce!

Reklama