Krátká sukýnka, slušivý dres, úsměv na rtech a odhodlání. Sexy postavy, na které se rády podívají nejen udatní hokejisté, ale i všichni diváci. Tým roztleskávaček Eurotel Cheerleaders úspěšně povzbuzuje české hokejisty na stadionech při Mistrovství světa v Praze a Ostravě Vítkovicích a při přenosech hokejových zápasů na Staroměstském náměstí. Tato vystoupení jsou po náročné tříleté přípravě vrcholem působení týmu.

Tým Eurotel Cheerleaders se na Mistrovství světa v hokeji připravoval speciálně vytvořenou choreografií. Na stadionech ho bude možné potkat na každém zápase české hokejové reprezentace, a to nejenom na ledě, ale taky mezi diváky v publiku při takzvaných „sidelinech“. Pro vystoupení na ledě budou mít děvčata speciálně upravené boty, které zaručují jejich bezpečnost a kvalitu vystoupení.

„Na hokejový šampionát se těším po celou dobu svého působení v týmu Eurotel Cheerleaders. Jsem velkou fanynkou ledního hokeje a věřím v postup českého mužstva do finále,“ říká Zuzana Polcarová, kapitánka týmu Eurotel Cheerleaders. Tým Eurotel Cheerleaders tvoří 17 dívek a pouze pro hokejový šampionát byl stávající tým rozšířen o další děvčata na celkový počet 35 členek tak, aby zajistily perfektní atmosféru nejenom na zápasech české reprezentace, ale i na stadionu v Ostravě a při přenosech zápasů na Staroměstském náměstí. Pražskou Sazka Arénu bude roztleskávat 25 děvčat, o podporu hokejistů v Ostravě Vítkovicích se postará 10 roztleskávaček a 8 dívek bude dotvářet hokejovou atmosféru na Staroměstském náměstí.

Kromě náročné fyzické přípravy se na vytvoření perfektního dojmu z roztleskávaček budou podílet i zbrusu nové kostýmy navržené a vytvořené speciálně pro příležitost Mistrovství světa v hokeji. Na jejich tvorbě se podílela Soňa Hlaváčková, módní navrhářka oblečení pro celebrity, jako jsou Diana Kobzanová nebo Kateřina Průšová.

Tréninky týmu Eurotel Cheerleaders probíhají dvakrát týdně pod vedením zkušené trénerské dvojice Olga Kopřivová a František Skalák. Olga Kopřivová je absolventkou Akademie múzických umění, oboru taneční pedagogika, a sama se tanci profesionálně věnovala. Účinkovala například v muzikálu Krysař nebo v Černém divadle Jiřího Srnce. S akrobatickou a gymnastickou přípravou týmu pomáhá bývalý reprezentant Československa v gymnastice František Skalák.

Vrcholem pro tým roztleskávaček je vystoupení na Mistrovství světa v ledním hokeji. Mistrovství světa předcházela důkladná a složitá příprava, která začínala listopadovým konkurzem na nové členky týmu.

Pokud vás také naplno zasáhl hokej, máme pro vás připravenou soutěž, která dnes začíná!
Můžete vyhrát krásné ceny nejen pro sebe, ale také pro své dítě či pro partnera!

Držíme vám palce!

Reklama