Celý týden jste mohly psát své příspěvky na téma holení pokožky a intimních míst. Váš zájem o toto téma a krásný dárek byl obrovský. Pod článkem se sešlo 517 názorů, zkušeností, výpovědí, rad… Prostě jste nezahálely a napsaly jste nám toho k tomuto tématu hodně.

 

Výsledek byl jasný. Kdekdo z nás v dnešní době dbá na hygienu a odstranění chloupků do toho zahrnuje. Pro kdekoho z nás je nemyslitelné, aby zejména ve vedrech, které letos panují vyšel ven se zarostlým podpažím. Holení nohou, podpaží i intimních míst je pro vás normální, myslíte na to, používáte depilátory či žiletky a záleží vám na tom, aby vaše pokožka byla hladká a krásná.

 

I intimní partie se dočkaly po letech, která byla TABU v tomto směru, své renesance. Intimní místa, a to ať už celé nebo jen částečně, vyholuje skoro každý. Naopak zarostlé „kožíšky“ se často stávají terčem posměchu, něčím, co je dávno za zenitem. Dokonce se tato vlna obrody dotkla i mužské části planety.

 

Článek a příspěvky si můžete zpětně přečíst zde:

 

 

Slíbili jsme, že odměníme 3 z vás balíčkem, ve kterém najdete balíčky s Wilkinson Intuition, krásným holicím strojkem, a s balením, kde najdete náhradní břity.

 

Kdo tedy vyhrál? Výběr neovlivnila kvalita příspěvku, pouze náhodný výběr. Ocenili jsme, že jste se k tomuto tématu vyjádřili jakýmkoli svým názorem.

 

Vyhrává:

 

boty

Při odstraňování chloupků na nohách, v podpaží a v tříslech jsem vyzkoušela různé krémy a pěny na depilaci. Ne vždy splňují to, co slibují. A navíc jsou poměrně dost drahé. Ale nejspolehlivější a vždy po ruce jsou holicí břity. Vyzkoušela jsem dámské i pánské. Spolehlivější proti pořezání jsou dámské holicí strojky. Doporučuji začátečnicím. Já po mnoha letech používání (když nic jiného na trhu nebylo) to naprosto spolehlivě zvládám i s pánským. Nejlepší jsou se třemi a více břity. Samozřejmostí je kvalitní pěna na holení. Já používám vždy na citlivou pokožku, protože ty jsou jemnější. Vždy se holím večer, aby se pokožka přes noc stačila zklidnit.

gurgle

Ahojky všem, no, já jsem toho taky vyzkoušela, od voskových pásků, které šíleně bolely a pak ještě neuvěřitelně svědily, počínaje, přes různé Opilky a Veety, jo, ty byly v pohodě, bez alergie, ale rozhodně bych se nemohla řídit podle pokynů - jen 10 min a pak smýt, moje super chlupy držely i po 15-20 minutách, půl hodinka nicnedělání v koupelně mě fakt nebavila, a tak jsem i na ně zanevřela. Holicí pěny byly bezva, ale měla jsem na ně alergii. Tak jsem si pořídila teda zaručeně „bezbolestný" epilátor, i přesto, že jsem v zubech třímala ručník, abych nekřičela, bolest byla fakt strašná, přemohla mě. Teď už si epiluji jen podpaždí, to jediné mi nevadí a docela dlouho to vydrží. Jinak vše ostatní zůstalo na staré dobré žiletce, sice je to práce a zabírá to čas, ale aspoň to nebolí. Ale co, já radši obětuji pro krásu čas než bolest. :-)

Sanysek

Já si taky pamatuji, že jsem se začala holit ve 13, jednou mě při tom nachytala mamka a měla jsem týden zaracha, protože prý přesně týden bude stačit na to, abych viděla, jak budu chlupatá... po týdnu se teda nic nedělo, jen chloupky trošku dorostly... A stejně jsem se holila dále. Vždyť je to úplně báječný pocit, mít tak hladkou pokožku. Používáme s přítelem kvalitnější žiletky a holíme se úplně všude... když si jednou zvyknete, tak už to pak nejde jinak. :)

Takže všem pěkně gratulujeme a přejeme příjemné holení. :) 

Reklama