Dobré pondělní ráno Vám přeji, milé ženy-in :).

Je vidět, že jsem Vás svým přáním poněkud zaskočila :). Ne, není to depilátor, a ani nové sexy tělo, i když to by se mi docela hodilo ;). A i když motorky mám celkem ráda, není to ani Harley Davidson.

A protože jsem tentokrát chtěla odpověď přesnou, neuznám Vám ani odpověď revolver („revolver" je trochu jiná zbraň než pistole - obvykle mívá bubínek, zatímco pistole zásobník) ba ani relativně pravdivé, ale nepřesné „pistole" případně přesnější, ale stále ještě obecné „pistole se zaměřovačem".

Ano, milé ženy-in, máte pravdu, je to pistole. Ale když už si napovídáte (což mi nevadí, nejsme ve škole :)), dávejte si pozor na to, jestli správně :))). Sekundární zbraň je označení toho, v jakém pořadí zbraně užíváte, nikoliv označení typu zbraně :). Jako primární zbraň mívají obvykle příslušníci různých speciálních jednotek útočnou pušku, jako sekundární zbraň, když do pušky dojde munice nebo když je nepřítel příliš blízko, pak užívají pistoli. Ale nejedná se o označení druhu pistole, takže tuhle odpověď Vám také neuznám :).

Teď už nám docela přihořívá - na fotce skutečně je pistole Desert Eagle. Ale není to airsoft, takže doplňující informace o „provedení elektrika, nemusí se natahovat" jsou taky jaksi chybné :) - jde o skutečnou pistoli.

Fotka vypadá v celku takhle:

A teď už tu máme odpovědi, které jsem uznala jako správné (no jo, tentokrát jsem výjimečně byla fakt zlá :)): na fotce je poloautomatická (nikoliv automatická, ale tenhle omyl už jsem Vám odpustila) pistole Desert Eagle se zaměřovačem. A pokud bychom chtěly být ještě přesnější (na tom jsem však už netrvala), je to varianta 44.Magnum v chromovaném provedení se zaměřovačem Leupold 8 x 32 mm.

A protože jsem byla skutečné zlá, tak jsem ze skoro stovky odpovědí uznala necelou desítku. Vylosovat vítězku tak nebylo nijak těžké. Zeštíhlující pitnou kúru Slim Method Draine vyhrává Lostris. Gratuluji, tentokrát je to skutečně výkon zasluhující aplaus :).

A nebojte se, mrtví nebudou, z téhle chromované krásky jsem střílela jenom na střelnici (a kope jako kůň :)) a vzhledem k tomu, že si nehodlám dělat zbrojní průkaz, tak si ji domů asi nepořídím :))).

Jinak ale všem moc děkuju za účast, pustily jste se do hádání opravdu s vervou :))).

Reklama