Milé ženy-in,

 

tak to je on, tajemný neznámý! Charismatický herec a muž mnoha tváří, Johnny Depp. Není divu, že jste ho tak dlouho nemohly poznat – fotografie, kterou jsem vybrala, rozhodně nepatří k těm nejtypičtějším. To byl samozřejmě záměr, kdybych vám tam hodila Jacka Sparrowa, poznaly byste ho podle prvního okorálkovaného dredu nebo cípu klobouku :-)

  

 

Johnnyho herecké i osobní osudy jsou jako dramatická filmová story – ovšem s dobrým koncem. Z rozervaného problémového teenagera (v jedenácti ochutnal poprvé drogy, ve třinácti založil rockovou kapelu, v patnácti utekl z domova a ve dvaceti se nakrátko oženil s o pět let starší sestrou spoluhráče z kapely) dospěl ve vyrovnaného otce rodiny a sympaťáka, který nadevše miluje své dvě děti - dcerku Lily-Rose Melody a syna Jacka Johna Christophera. A samozřejmě jejich maminku, francouzskou herečku a zpěvačku Vanessu Paradis, se kterou žije – pokud právě nenatáčí – ve venkovském domě v jižní Francii.

Na Deppově hereckém kontě je na čtyřicet filmů, zdaleka ne všechny ale stojí za pozornost. Po letech, kdy se nechal pokud možno co nejbizarněji zabíjet Freddym v Elm Street, přišla první opravdová role – Střihoruký Edward režiséra Tima Burtona. A pak už následuje dlouhá řada opravdu zajímavých filmů, ve kterých Depp mnohokrát prokázal, že nemá jen nádherné čokoládové oči a vysedlé lícní kosti (zděděné po čerokíjské babičce), ale i nesporný herecký talent a také čich na zajímavé projekty. Posuďte samy – Mrtvý muž (1995), Ospalá díra (1999), Čokoláda (2000), Z pekla (2001), Tajemné okno (2004), Hledání Země Nezemě (2004), Libertin (2004), Karlík a továrna na čokoládu (2005) a samozřejmě Piráti z Karibiku (2003 a 2006)... v každém tom filmu je Depp úplně jiný a každý rozhodně stojí za vidění.

Ale vy už jste určitě zvědavé na výsledky víkendové soutěže. Jak si mnohé z vás povšimly, v neděli si na Ženě-in zařádil internetový šotek, takže se na vašich monitorech na několik hodin objevilo to, co se tam objevit nemělo. Naštěstí se podařilo šotka vypudit včas, takže mohla být soutěž řádně dokončena.

Soutěž tentokrát vyvolala i mnoho dohadů a vášní. Co uznat, co neuznat? Většině z vás je ale jasné, že se redakce k tomuto problému může postavit jen jedním jediným způsobem – na obrázku zkrátka NENǏ Johny Deep, jak napsala už v sobotu večer dkd, ale Johnny Depp. I když jsme si vědomi toho, že se ta zdvojená písmenka zatraceně pletou a že nepochybně měla na mysli stejného pána jako my, musíme být spravedliví – správná odpověď to prostě není.

Takže je to jasné – vítězkou a majitelkou balíku autokosmetiky se stává Manx!

Gratuluji a doufám, že výhru nebude muset používat sama a vlastnoručně, ale že se cídění autíčka ujme nějaký šikovný mužský.

Mějte se pěkně, zachovejte nám svou přízeň a nesmutněte – příště se třeba štěstí usměje i na vás!Reklama