Přes celé léto probíhala na našich stránkách velká letní fotosoutěž. Fotografie jste mohly zasílat do tří kategorií: Moje dovolená, Letní zábava a poslední kategorie byla volná – sem jste zasílaly fotky, které byly něčím zvláštní, jiné, z vašeho pohledu tvůrce zajímavé.

Fotek bylo opravdu hodně, z čehož jsme měli velkou radost. Protože jste netrpělivě čekaly, kdo vyhrál, po dlouhém vyhodnocování vám v tomto článku přinášíme vyhlášení vítězů. Rozhodnout, kdo vyhrál, vůbec nebylo jednoduché, hezkých a povedených snímků bylo velké množství.

Výhry byly v každé kategorii stejné – první místo získává stolní gril od značky Philips a další tři ocenění získají balíček s vůněmi od Coty.

Kategorie Letní zábava měla být o snímcích, jak jste si užily léto, co jste v létě dělaly a z čeho jste měly radost.
Vybrali jsme tyto snímky:

1. místo Nase Veru se snímkem Neckyáda – hezká momentka, je na ní vidět, že jízda na zábavném plavidle byla rozhodně akční. :-)
2. místo Defa se svým skokem.
3. místo strach se snímkem kočky na lovu – krásná dovolená plná vzrušení v Norsku. Umíme si představit radost z takových úlovků!
4. místo tera88 s výskokem plným nadšení na bulharské pláži

Rozklikněte si větší obrázek!

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

Volná kategorie měla obsahovat fotografie zajímavých míst a lidí, které jste na své dovolené poznali. Zajímavá zátiší, detaily, úhel pohledu na svět.

1. místo Zwen. Její pohled skrz je opravdu moc pěkný snímek.
2. místo Zirafa. Slunečnice v rozpuku je čistý a krásný snímek.
3. místo Lesana. Souboj hrochů v ZOO ve vídeňském Schönbrunnu nemá chybu! Musíme Lesanu pochválit, i ostatní snímky v dalších kategoriích byly moc pěkné.
4. místo Petrushe. Její kocour se vám určitě bude líbit stejně tak jako nám!

Rozklikněte si větší obrázek!

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

Oblíbená kategorie Moje dovolená obsahovala fotky z dovolené, co jste zažily, na jakých zajímavých místech jste byly. Také jak jste se na dovolené cítily, potěšily nás fotky, na kterých jste vy v situaci, která konkrétní dovolenou charakterizuje.

1. místo Kaculela – pohoda na thajské pláži z fotky přímo čiší.
2. místo llucky jako bludná Holanďanka. Je to vtipná fotka, vystihuje název. :-) Holandštější snad ani nemohla být.
3. místo milu1 Romantika se vším všudy, kdo z nás by tam nechtěl sedět namísto ní. :)
4. místo libule a její pravěk. Fotka je milá, libule se nám zřejmě na své dovolené chtěla převtělit do pravěké ženy. :-)

Rozklikněte si větší obrázek!

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

Pokud vaše fotky nevyhrály, nezoufejte!  Probírání se vašimi snímky nás přeneslo zase do atmosféry léta, letní pohody a situací, které se už nikdy nebudou opakovat!
Proto jsme vymysleli další soutěž se zajímavými kategoriemi: Východ či západ slunce, Já a dopravní prostředek na mé dovolené (jak jedete na slonu, velbloudu, na koni, na delfínu v teréňáku, na saních, na bruslích, na zábavném plavidle...)
Poslední kategorií bude fotka, na které jste s nějakým domorodcem, v nějakém skanzenu, v džungli s opičkou, v místním převleku či kroji... prostě s někým nebo s něčím, co charakterizuje místo, kde jste byly.

Myslíme, že se vám taková soutěž bude líbit, určitě vaše archivy obsahují snímky, které se sem budou hodit! Soutěž spustíme do týdne. Sledujte vydání a upoutávky na soutěže.

Všechny fotografie z proběhlé fotosoutěže si můžete prohlédnout ZDE.

Reklama