Také jste se snažili vymyslet romantický a hlavně originální dárek na Valentýna pro svou drahou polovičku?  Sami víme, že vymyslet něco co tu ještě nebylo není lehké. Proto jsme pro Vás připravili zajímavou soutěž , u které záleželo  čistě na vás, jak ji pojmete.

Soutěžním úkol byl velmi jednoduchý! 

Měli jste vybrat jeden z designů, který je na stránce www.storck.cz/merci-editor-cz, pomocí aplikace nahrát fotografii a přidat svůj krátký pozdrav. Pokud byste pak chtěli balení merci s vlastní fotkou a vzkazem někomu věnovat, pak si jednoduše vytiskněte vámi vytvořenou přední stranu merci a vložte ji za ochrannou fólii merci Finest Selection. Má přesný rozměr, který bude za tuto folii pasovat. To je náš návod na originální dárek!

Toto vytvořené přání jste nám měli poslat do redakčního speciálního emailu. Přišlo nám jich více jak 500 a všechny byly láskyplné a krásné! Soutěž je nyní ukončena a my jsme vybrali 5 výherců. Zde jsou jejich krásná přání a vyhlášení, kdo vyhrál!

Chcete také získat merci Finest Selection? Vyhrajte s merci a vytvořte dárek pro kamarádku!

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

Mezi odměněné výherkyně, patří :

Bleblemcy

Bleblemcy

wendybendy

Danila

ms

kukátko

Sandra

Sandrik

Danka

 Danila

Výherkyním gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů s tímto romantickým dárkem.

Čtěte více v našem článku: Tip na originální osobní dárek: Vytvořte si svojí přední stranu balení merci s vlastním vzkazem //zena-in.cz/clanek/tip-na-originalni-osobni-darek-vytvorte-si-svoji-predni-stranu-baleni-merci-s-vlastnim-vzkazem

Pokud se chcete zapojit do podobné soutěže, aktuálně soutěžíme o dalších 5 merci Finest Selection 675g! Tentokrát soutěž věnujeme svátku MDŽ! Soutěž najdete na této stránce //zena-in.cz/kategorie/souteze-spolecnost/soutez/5152?detail

Reklama