Soutěže se zúčastnilo 1 618 čtenářek. Texty, které zaslaly, byly moc krásné, bylo velmi těžké se rozhodnout, kdo má získat cenu. Všechny texty, což jistě potěšilo značku Avon, byly o tom, jak je Avon příjemná kosmetika. V hodně textech se objevilo, že je pro vás velmi pohodlné, když si můžete s vaší Avon lady v klidu vybrat, co potřebujete a co se vám líbí, můžete vyzkoušet vzorečky, popřípadě kosmetiku vrátit, pokud vám nevyhovuje.

 

Kdo tedy vyhrál? Zde je deset výherkyň a jejich textů, balíčky rozesíláme hned! A máte se na co těšit! V balíčku, který je již přichystaný, jsou samé voňavé věci – rtěnka, lak na nehty,…. Nechte se překvapit!

 

Sandy
Protože je kvalitní, cenově přijatelná, a navíc ráda listuju v katalogu :-))) Výrobky? Krémy Retroactive, hydratační s aloe vera, péče o nohy... rtěnky a řasenky... krém na celulitidu... joooo, a skoro všecky pánský vůně, ty jsou fakt bezva. Ne že bych je na sebe lila, ale ráda je čuchám :o)

 

 

Petroncius
Asi nejvíce, protože mi přijde kvalitní a šetrná. A když se mi náhodou na něco objeví alergie nebo mi nesedne odstín vybrané rtěnky, tak se s Avonlady vždy domluvím. Zkuste se takhle domlouvat v drogerii ;-) Nejradši mám takové ty "pěsticí" výrobky, u kterých mám pocit, že si dopřávám něco navíc a trošku se hýčkám. Já si to přeci zasloužím!!!

 

 

Danča
Vždy mně i mojí rodině udělá velkou radost prohlížení nového katalogu, co nového se objeví, a nepochybně nás lákají i akční ceny a dárečky k výrobkům, včetně vzorečků. V Avonu si každý najde to svoje, myslím, že je šikovně rozdělená na jednotlivé věkové kategorie, a teď je skvělá nová řada pro muže. Mezi moje nejoblíbenější výrobky patří kosmetika Clearskin, pěny do koupele - zvláště jahoda-kiwi, krémy Anew ... a mohla bych pokračovat.

 

juhor
Kosmetiku AVON používám již několik let prostřednictvím své kamarádky, která je AVON Lady. Objednávám si různé druhy výrobků, hlavně dle aktuální nabídky, ale snad nejoblíbenější jsou pro mě přípravky na ruce. Už jsem vyzkoušela různé a se všemi jsem byla vždy velice spokojena. Ačkoliv pracuji v kanceláři, mám pořád suché a rozpraskané ruce a AVON výrobky na ruce a nehty mně opravdu velice vyhovují, neboť nejsou mastné a přitom udržují kůži krásně vláčnou.

 

 

 

Melesia
Proč mám ráda Avon? Nemusím shánět různé výrobky po obchodech, má lady mi je donese přímo domů. Mohu si s ní o výrobcích povídat, nenutí mě ke koupi. Pokud se mi výrobek náhodou nezamlouvá, vrátím ho. Výborné jsou i akce, kterých hodně využívám hlavně před Vánocemi. Většinou všichni z rodiny dostanou nějakou maličkost z Avonu a jsou s ní spokojeni, tak jako já :o)

 

zzik
Kosmetiku Avon jsem si oblíbila zejména kvůli dostupnosti objednávání z katalogu. Vzhledem k mé hektické práci se málokdy dostanu do města pro svou kosmetiku a takto si večer po koupeli pohodlně ulehnu do postele a vybírám a vybírám... Nejraději mám tělovou řadu Planet Spa s bílým čajem, mám všechny výrobky. Pak používám řasenky a oční stíny v tužce, jsou velmi praktické. Skvělé jsou i krémy na ruce a v létě jsem byla velmi spokojena s Balzámem na nohy s mátou peprnou a rozmarýnem a s pudrem na nohy. Vždy ve vašem katalogu najdu nějakou novinku, např. teď jsem si objednala nové sprchové gely SENSES s mandarinkou a lučními květy. Navíc vaše kosmetika mě absolutně nedráždí a je i cenově velice dostupná.

 

Milala
Avon mně sedne úplně ve všem. A jsem ráda, že je možnost nevyhovující výrobek vrátit, což jsem v jednom případě udělala. Jinak tuto kosmetiku používám už asi 4 roky a nedovedu si bez ní třeba představit Vánoce. Pod stromečkem je vždy balíček od Avonu pro každého z nás. A úplně, co mně nejvíc vyhovuje, že nemusím nikam chodit. Avon lady mně katalog přinese domů. Já si v klidu vyberu, zavolám, ona si objednávku odnese a za týden mám zboží doma. A oblíbený výrobek? Je jich mnoho, ale asi to budou sprchové gely a pleťová mléka.

 

borufka
Těším se vždycky na nový katalog, v klidu si všechno pročtu, prohlídnu, nabídka je velmi pestrá a široká a hlavně lákavá... Jsem velmi spokojená s kvalitou výrobků, Avon kosmetiku kupuji jako dárky pro svou rodinu, přátele, byl to první dárek, který jsem koupila pro svou budoucí tchýni (šampon na vlasy, vyživovací kůra na vlasy, krém, vyživovací krém na ruce). Tahle kosmetika totiž podle mě vždycky potěší, a to nejen svou kvalitou, ale také svým pěkným obalem... Je těžké popsat mé oblíbené výrobky, protože toho z Avonu používám mnoho... V poslední době jsem si oblíbila řadu Planet SPA. Jsem také velmi spokojená s pudrovými kuličkami, které opravdu dodají pokožce přirozený opálený vzhled a příjemnou barvu pokožce, což si všimly i mé kamarádky:-). Super jsou laky na nehty, dávám přednost přirozenějším barvám z francouzské manikúry, výživný nebo zpevňující lak na nehty, také kosmetika určená pro péči o nohy (peelingový krém, osvěžující sprey) ... je toho opravdu mnoho... Před pár dny jsem si objednala peelingový krém s výtažky tea-tree a zpevňující krém s výtažky mořských řas, takže se moc těším, až mi je kolegyně donese, a já to vyzkouším :-) Přeji hodně dalších spokojených zákaznic!

 

Martina Burešová
AVON mi vyhovuje, kupuji ho už asi 2 roky, mám ráda vzorečky (hlavně vůní), v klidu doma můžu vyzkoušet, na objednání mám dost času a Avonlady je moje dobrá kamarádka a sousedka, takže když něco potřebuji rychle nebo doobjednat, je to skoro hned. Oblíbené jsou vůně, krémy na ruce, řada Skin So Soft a Retroactive. Novinkám se nebráním, teď zrovna mám nové sprchové gely Senses, i moje mamka je s nimi (i s jinými výrobky) spokojená. A nakupuji skoro výhradně výrobky v akci, takže to není zase až tak drahé... A nakoupím toho víc ... a dělám si tak radost minimálně jednou za měsíc a ničím rodinný rozpočet...

 

 

želvík
Proč mám ráda Avon? Určitě jedním důvodem je pohodlný nákup. V práci jsem "od nevidim do nevidim" a nemám náladu chodit po obchodech. Takhle dostanu od kolegyně voňavý katalog, na který se vždy těším, v klidu si vyberu a dostanu zboží až pod nos, a většinou i s dárečkem. Dále se mi líbí vůně "avoňáckých" výrobků :-) A které jsou oblíbené? Pravidelně kupuji řasenku, šampony a krém s mlékem a medem. Teď jsem přišla na chuť čisticí kosmetice Pure PORE-FECTION a parfemované řadě Pur Blanca. Pokaždé se ale nechám zlákat nějakou akční a levnou novinkou. Musím končit - dnes mám poslední termín, kdy si objednat zboží z katalogu - tak jdu za svou AL:-):-)
 

 

 

Reklama