V předchozích týdnech jste se mohli zúčastnit velké soutěže se značkou Lipton. Pokud jste zodpověděli všechno správně, zajímá vás, jestli jste vyhráli? Přečtěte si vyhlášení vítězů!

 

 

Soutěž plná vůně ovocných čajů Lipton prohřála podzimní chladné dny. V soutěži jste museli správně odpovědět na 5 soutěžních otázek a splnit zadání textového úkolu, který zněl:

 

Napište nám, jaký čaj máte nejraději a jaký máte vztah ke značce Lipton.

 

Soutěže se zúčastnilo 2 056 čtenářek. Kdo tedy vyhrál?

Z textových odpovědí bylo naprosto jasné, že čaj a jeho pití je součástí vašeho každodenního života. Čaj je pro vás rituálem, relaxací, jistotou.

 

Zde je seznam výherců, všem gratulujeme! Získávají balíček s kvalitními čaji od značky Lipton!

 

 

stafford
Mám ráda všechny ovocné čaje Lipton. Jsou prostě skvělé. Když jsem byla malá holka, děda jezdil jako námořník na lodi a pamatuji si, že čaje Lipton nám domů vozil ze zahraničí. Pamatuji si žlutou krabičku, která byla součástí naší kuchyně. Ale myslím, že jsme pili čaj černý. Dnes jako dospělá dávám přednost ovocným čajům.

 

DDolores
Dobrý den, nejraději piji bylinkové a ovocné čaje, ale přiznám se: nemám oblíbenou značku. Od Lipronu jsem zatím vyzkoušela pouze čaj Earl Grey, byl výborný. Pití černého čaje je pro mne něco jako ritual, možná proto, že to nebývá tak často. Některý z ovocných čajů jsem pila asi před měsícem u kamarádky. Myslím, že Lipton je dobrá a kvalitní značka.

 

Kekka
Kupuji si výhradně Lipton. Miluji Earl Grey a Orange Jaipur. Také mě loni překvapily Winter Collection a Spring Collection, kde jsem našla další spoustu vynikajících čajů. Na Lipton nedám dopustit.

 

*Lenka*
Nejraději mám zelené čaje a u Liptonu si kupuji vynikající čaj GREEN TEA ORIENT. Značku Lipton kupuji velice ráda, protože si ráda pochutnám na dobrém čaji a mám ráda kvalitu, kterou mi Lipton nabízí.

 

bohunka_p
Nejraději mám obyčejný černý čaj, který obvykle dochucuji mlékem a medem. Ráda si dám také čaje ovocné, hlavně s příchutí lesních plodů nebo malin. Značku Lipton považuji za velmi dobrou, je pro mne při nákupu zárukou kvality, i když nemohu říci, že bych ji výrazně preferovala před ostatními.

 

Alisa
Nejraději mam Lipton Yellow Label, který si dopřáváme celá rodina každý den ráno ochucený trochou citronu - kvůli vitaminům. K večeru si ráda vařím Red Fruit, který je můj nejoblíbenější. Mám ráda jejich příjemnou sladkou chuť k večeru. Zaženou třeba nepříjemný kyselý den ve škole....:))

 

Žeňa
Čaje mám ráda pouze ovocné. Po ochutnávce ovocného čaje Lipton Red Fruits mám ke značce Lipton velmi dobrý vztah.

 

bookcase
Nejraději mám ochucené zelené čaje. Proto mám doma Lipton Green Tchae Orient a Citrus, oba jsou velmi lehké a osvěžující čaje. K čaji Lipton mám vřelý vztah, protože čaje Lipton opravdu chutnají tak, jak mají - po ovoci, po koření. Lipton byl jeden z prvních čajů, které jsem si koupila.

 

bejby
Naše rodina čaje miluje. Manžel si ráno dává černý s medem a citronem. My musíme mit všechny druhy a chutě čajů. Já nejraději ovocný. Občas si ráda dám čaj ovoce se smetanou. A čaje Lipton nám moc chutnají a pokažde ho musím udělat víc, protože má vynikajicí silnou vůni, která láká k popíjení po celý den.

 

chuchu
Dříve jsem pila černé čaje a ten od Liptonu - Yellow Label - byl můj nejoblíbenější. Poslední dva roky mám ale ze zdravotních důvodů černý čaj zakázaný, takže teď si pochutnávám na Zeleném. Musím přiznat, že kupuji nejen ten od Liptonu, ale také musím říct, že ten patří k těm nejlepším. Ale někdy si třeba koupím zelený ochucený atp. Také jsem teď nadšená novými ovocnými čaji, zachutnal mi hlavně Red Fruits, naopak mi moc nechutná Citrus Fruits.

 

 

 

Víte o soutěži s Liptonem, které se můžete zúčastnit?

 

Vychutnejte si vaši každodenní chvilku klidu a pohody s lahodným šálkem osvěžujícího ovocného čaje Lipton. Příjemně vás povzbudí a doplní tolik potřebné tekutiny.

A navíc si teď můžete i zasoutěžit a získat poukázku na nákup elektrospotřebičů v hodnotě 15 000 Kč nebo originální hrneček na váš oblíbený čaj. Jak se zúčastníte?

 

Kupte jakýkoliv z uvedených Lipton výrobků (Red Fruits, Citrus Fruits, Raspberry, Peach) a pošlete nám v SMS číslo čárového kódu a odpověď na soutěžní otázku.

 

Pravidla naleznete na www.lipton.cz .

Reklama