Máme pro vás vyhodnocení zábavného kvízu s Rexonou, který proběhl v květnu.

Kvíz spočíval v tom, že všechny soutěžící po celý týden odpovídaly na otázky, které se vztahovaly k Rexoně a nakonec je čekal textový úkol.
Měly napsat, co dělají každý den pro svoji svěžest.

Celkem se kvízu zúčastnilo 738 čtenářek, všechny soutěžní úkoly splnilo 139 soutěžících. Spolu se zástupci Rexony jsme příspěvky důkladně pročetli a vybrali jsme výherce.

Kdo tedy a co vyhrál :-))))) ??

Cenami pro prvních pět nejlepších příspěvků je balíček s výrobky Rexona - jak z dámské, tak i z pánské řady.
V balíčku jsou novinky - spreje - Rexona Crystal a Rexona Sensitive (2 ks) a současně dámské zrcátko Rexona.

Dalších 10 zajímavých příspěvků získá drobný dárek od Rexony (1 výrobek) a současně dámské zrcátko Rexona.

A teď tedy prvních pět nejlepších:

Elostris text:
(Doba před vynalezením antiperspirantu) 4.20 Zvoní budík, velice pomalu vysunu ruku zpod peřiny, abych ho zaklapla.
4.24 Budík zaklapnut, teď se opatrně dostat do koupelny
4.40 Konečně jsem tam, vypořádám se s ranní hygienou
5.11 Dnes má být krásně, ještě vybrat něco ze šatníku a vyfiknout se...
5.45 Uff, to byla ale fuška, copak si dám na snídani...
6.30 Jéé, zapomněla jsem na make-up!
7.00 Tak konečně můžu vyjít do práce po tom ranním martýriu.
8.00 Načas v kanceláři. To by člověk netušil, jak náročné je ujít dvě zastávky. To zase bude pomalý den... No víte, co to dá za práci dělat všechno velice, velice pomalu, aby se člověk nezpotil a vydržela mu svěžest ze sprchy minulého večera...? :-))

HLevakova text:
Svěřím se své Rexoně a cítím se v pohodě! Je to moje stálice, té užívám nejvíce. Teď vyzkouším Crystal, jen aby mne dostal!

juhor text:
Oč tu dneska běží? Napsat, jak být svěží. Na to jeden recept vím, teď se o něj podělím. Je třeba být v pohodě, jako ryba ve vodě a tvářit se vesele na známé i přátele. Optimismus - ten je třeba, to musí být denní chleba, z života se radovat a ne nad vším bědovat. Občas zajít na procházky, nedělat z ničeho vrásky a mít čas, byť maličký, na všechny své koníčky. Rozdávat kol sebe lásku místo věcí na zakázku, to vše život osvěží, pak nic není přítěží. Též pečovat o své tělo, dopřávat mu, co by chtělo, zde REXONA pomůže, pro ženy i pro muže. Komu tohle bude stačit, nebude se nikdy mračit, bude stále osvěžen, pro svátek i všední den.

Petroncius text:
Pro svou svěžest každé ráno cvičím (Bacha na piáno), k polednímu najdu si chvilku zopakovat násobilku, navečer, když spánek kvačí, pročítám si druhy ptačí, k tomu také jím a spím, s Rexonou se nezpotím. :-)

Stanleyi text:
"Ráno vstanu a opařím se čajem"...tak to doslova ne, ale svěžest mi každodenně dodává povinnost obstarat tři mrňata, od kolébky, přes školku až do školy, a z tohoto kolotoče se celý den ani na chvilku nevykroutím. A kosmetika? Rexonu používám ráda, Active i Crystal jsou prima na běžné denní používání (taková bojovka - stále při sobě, jako mobil ap.), jsou příjemně parfémované a opravdu nešpiní oděv a netvoří nepříjemný "film" jako jiné konkurenční výrobky.

Dalších deset příspěvků, které zaslali: Cácorka.pl, Ell, IAndersova, Katlea, klubíčko, Laila, lavit, Lokna,mata, Myšinka získají drobný dárek od Rexony (1 výrobek) a současně dámské zrcátko Rexona.

Všem gratulujeme!!!