Kdo získal za svůj vtipný příběh s mobilem a jeho nevhodném zazvonění v prekérní situaci cenu????

Výherkyním gratulujeme!!!

 

Minulý měsíc probíhala na stránkách Ženy-in velká soutěž s Oskarem. Soutěže se zúčastnilo celkem 2 158 čtenářek! Takže věřte, že nebylo jednoduché vybírat mezi příběhy. Téma příběhu bylo: V jakém nejpodivnějším prostředí nebo nejbláznivější situaci vám zazvonil mobil a vy jste ho musela zvednout???

 

Každá výherkyně získává krásnou tašku a tričko v celkové hodnotě 1000,- Kč

 

Kdo tedy vyhrál????

 

martik
Jsem učitelka a telefon mi zazvonil při třídní schůzce právě ve chvíli, kdy jsem rodiče upozorňovala na to, jak žáci při hodině Sms-kují a některým dokonce zazvoní telefon i při hodině....

 

korina2003
Tato příhoda se stala před nedávnem. Zaspala jsem, a tak jsem do práce spěchala. Zřejmě jsem trochu překročila povolenou rychlost, neboť mě zastavil dopravní policista. Vystoupila jsem tedy z auta. Když policista začal vykládat o mé nedbalosti, najednou mi začal zvonit mobil jako zběsilý. Byla to šéfová, tenhle hovor jsem musela přijmout. A tak jsem se policistovi omluvila a zvedla sluchátko. Šéfová se ale nedala zastavit a hovořila a hovořila. Nejprve ten trpělivý policista jen nervózně podupával nohou, pak začal pokukovat na hodinky a pak to již nevydržel a začal obcházet můj obstarožní vůz a důkladně ho lustrovat. Když šéfka konečně ukončila hovor slovy, že mám padáka, podal mi již zakaboněný policista pěkně mastnou pokutu. Během mého hovoru totiž objevil i některé nesrovnalosti na stavu vozidla. A tak jsem během dvou hodin přišla o práci i o několik tisíc korun. Jo, spěchat se nevyplácí.

 


dadamac
Můj telefon zásadně zvoní v nejnevhodnější chvíli :-)))) Nejvíc jsem se zasmála, když jsem přebalovala synka - měl v gatích pěknej nášup, plínka letěla elegantním obloukem z ložnice do kuchyně přímo do koše, a v tom okamžiku se synek rozhodl v "nadělování" pokračovat. Takže jednou rukou jsem držela nožičku, druhá byla nastavená místo plenky pod zadečkem (lépe se umýt než převlékat dva dny převlečené postele), a vtom začal zvonit telefon. Volali z firmy, kde jsem se zajímala o práci při MD. No nezvedněte to!!!! :-))))

 

benynka
Minulý týden jsem byla na školení... začal mi vibrovat mobil (zvonění jsme si museli vypnout). Čekala jsem důležitý hovor, tak jsem se hrnula z učebny ven a přerazila jsem se o stůl... Poté, co jsem se sesbírala, jsem dokončila svůj útěk na chodbu, zvedla telefon... a zjistila, že se jedná o omyl... Pěknej trapas... ještě že jsem si nezlomila nohu :-)

 

Bobša
Byla jsem na baňkování (přikládání baněk jako alternativní léčba). Ležím si tak na masážním stole poněkud neoděná, s nasázenými baňkami od hlavy až ke stehnům, připomínajíc vyšisovanou ropuchu. Užívám si závěr procedury, kdy tělo se vám odhmotňuje a vy jste ve stavu blažené úlevy a blahodárného uvolnění, kdy v hlavě máte jedinou plachtící myšlenku – už nikdy nepohnout rukama a nohama a jenom spát. A do tohoto stavu se ozvalo, byť decentně, ťukání mého mobilu, který zůstal v kapse saka na věšáku u vchodu. Rázem jsem byla v realitě. Uvědomila jsem si, že mi má syn volat, jak dopadli na ultrazvuku, co ten Pupík vlastně bude. Nutkání telefon zdvihnout bylo tak silné, že jsem neodolala a skočila si pro něj. Až potom mi došlo, že kdyby mě někdo viděl z vedlejších obsazených boxů, jak se tam neoděná kradu přískokem vpřed s přisátými baňkami na zádech, tak to musel být pohled pro bohy (a možná i viděli, ale byli shovívaví a taktně mlčeli). Ale má zvědavost byla ukojena. Zajíkajícím hlasem jsem se dozvěděla, že to má být Kateřinka. Jupíííí. (Většinou, pokud nemám sklerotický zkrat, telefon ve zdravotnických zařízeních ukázněně vypínám. Prostě jsem zapomněla. Všem dotčeným se omlouvám.)

 

 

Výhercům gratulujeme!!!!!

Reklama