Soutěžní úkol byl jednoduchý! Měli jste nám napsat jaké balení či příchuť žvýkaček Mentos vám vyhovuje, či jste se měli podělit o vtipný příběh. Vybrali jsme 10 z vás. Vítězům gratulujeme!
obrazek.jpg

Petra Č.

Žvýkačky Mentos mám ráda pro jejich dostupnost v obchodech. Prakticky není jediný větší obchod, kde by nebyly tyto žvýkačky. Jsou měkoučké a větrová příchuť vydrží velmi dlouho. Naopak sladkou příchutí zaháním chuť na sladké a světe div se, zhubla jsem díky tomu už 5 kilo. Jediný nedostatek mají v tom, že jich je doma pořád málo. Moje dvě děti už zjistily, kam si je ukládám a chodí potají na lup.

Petra V.

Žvýkačky Mentos mám ráda pro jejich skvělou svěží chuť. Nejraději mám jahodové, připomínají mi léto.

Lenka H.

Žvýkám často a ráda, ale taky je to pro mě zdravotní nutnost. Jsem astmatik a často se mi špatně dýchá. Žvýkačka je potom pro mě rychlý pomocník, který mi uleví. Totéž je s neustálou potřebou pití, díky lékům, které na své nemoci beru, mám často sucho v krku a musím se napít. Pokud to zrovna není možné, opět mě zachrání žvýkačky. Mentos mám ráda, protože jsou hezky uložené v krabičce, vejdou se mi do kapsy i do batůžku, ihned je najdu, když potřebuji. Nejvíce preferuji mátové, ale chutnají mi i další druhy Mentosek. Žvýkačky Mentos = moje zdraví.

Ludmila P.

Mentosky mám nejraději mintové verzi. Používám je, když jedu z práce v autobuse a když potřebuji mít narychlo svěží dech. Mám je v kabelce pořád. Manžel žvýká u televize při fotbalových zápasech tak vehementně, že se vždycky kousne do jazyku.

Krista G.

Vnučka (8) má zákaz sladkostí, protože špatně jí. Prosila maminku, aby jí otevřela účet v bufetu, aby si po tréninku koupila něco k snědku (ostatní děvčata to tak dělají). Po měsíci šla dcera zaplatit účet - účtenka 20x žvýkaček Mentos a nic jiného. Málem jí ranila mrtvice.
5e538bd5e3454obrazek.jpg

Pavla J.

Mám ráda žvýkačky Mentos, protože jsou v praktickém balení a mají výbornou chuť! Nejoblíbenější jsou melounové a mentolové. Vždy mě osvěží, hlavně když jsem třeba unavená. Musím je ale schovávat před dětmi, jinak jsou hned pryč.

Ludmila R.

Žvýkačky Mentos mám ráda především ze dvou prostých důvodů, které je odlišují od konkurence. A těmi jsou velikost a tvar žvýkačky. V současné době je těžké uspět na trhu žvýkaček, protože nabídka je opravdu široká, příchutí jsou stovky a účinek mají všechny téměř stejný. Příchutě Mentos nejsou nijak zásadně odlišné nebo výrazně lepší než u žvýkaček jiných značek. Ale jejich velikost je (alespoň pro mě) naprosto geniální. Hmoty není ani málo, ani moc, prostě přesně tak akorát, aby se pohodlně žvýkaly. Stejně tak tvar není nepřirozeně hranatý ani hloupě placatý, kdy se žvýkačka zpočátku rozpadne a pak ji musím v puse zpracovat do jednoho tvaru, ale je tak příjemně kulatý a do pusy prostě padne. To je hlavní důvod, proč jim dávám přednost před ostatními.
5e4fe9369c052obrazek.jpg

Eva H.

Když jsou Mentosky žvýkačky dost ojediněle v akci v obchodě, pokud nejsem mezi prvními kupujícími, jsou hned vyprodané. Vyzkoušela jsem je díky vnukům, když našli žvýkačky v balíčku překvapení ode mě, hrajeme občas takovou hru. Chutnají malým i velkým, počáteční šťavnatost je báječná.

Monika B.

Jsou vynikající, voňavé, sladoučké. Nejraději mám limetkové a balení do kabelky.

Marie M.

Mám je ráda pro jejich měkký střed. Nejraději žvýkám „dětskou“ jahodovou příchuť. Žvýkám je v práci, pomáhají mi proti stresu. Musím je mít vždy na stole.

Že jste nevyhráli? Zkuste 2. kolo štěstí a možné se usměje i na vás! Na Instagramu Mentos probíhá soutěž o iPhone 11 Pro a 10 balíčků Mentos žvýkaček.

Soutěž naleznete ZDE.

Přečtěte si také: