Krásné ceny plné pohody a letní nálady již brzy poputují ke svým majitelkám! Kdo vyhrál balíček plný výborných pochutin – ingrediencí na míchané nápoje s Becherovkou????

 

 

Grilování a letní pohody jste si užily na stránkách Žena-in letos v létě dost a dost. I když nám občas počasí nepřálo, nenechali jsme se odradit a užívali jsme si léta plnými doušky. Jednou ze zábavných aktivit byla i zábavná soutěž s Becherovkou a Betonem – výtečným míchaným nápojem, jehož hlavní ingrediencí je Becherovka.

 

Soutěž trvala dva týdny a soutěžními úkoly bylo zjistit vše zajímavé o míchaných nápojích s Becherovkou – nápovědu hledaly soutěžící čtenářky na těchto stránkách s recepty:

http://www.becherovka.cz/cz/koktejly.php

 

Součástí soutěžního klání byl i textový úkol, kde soutěžící měly napsat, jaký míchaný koktejl s Becherovkou je jejich nejoblíbenější a při jaké příležitosti jej nejraději pijí.

Soutěže se celkem zúčastnilo 2 077 čtenářek. Deset čtenářek získá krásnou cenu! Balíček s Becherovkou, lunetkami, nádobou na led, skleničkami…. No určitě se máte na co těšit!!!!

Poznámka redakce: Výhry budou rozeslány firmou PPL v prvním zářijovém týdnu!!!!

 

 

Kdo tedy vyhrál????

 

ver.rei
Nejraději mám Beton, Becherovku s tonicem a ledem, ochucený citr. šťávou. Pijeme ho při letním posezení s přáteli. Z Vašich stránek jsem se dověděla, kolik různých koktejlů lze z Becherovky připravit. Určitě příště nějaký vyzkouším. Děkuji

 

 

MirkaK
Trošku Bechera a džusu (rybízový, pomerančový..), ovoce naložené v alkoholu (např. třešně). Dosypat ledem, na okraj sklenice citron, ozdobné brčko, deštníček.. a můžeme servírovat:-) Koktejly si dávám při setkání s přítelkyněmi, zkoušíme nové kombinace.

 

Jitulenka
Nejraději mám BETON, ale je to asi proto, že Becherovku i Tonic mám téměř vždy v lednici. Tento nápoj dělám návštěvě, i třeba sama sobě, když dostanu chuť. Jednou jsem si s přítelkyní zašla na oběd do jedné restaurace - resp. na zahrádku. Bylo horko a na stole se tyčila barevná nabídka míchaných nápojů s Becherovkou. Chtěly jsme tedy ochutnat zase něco jiného (navíc když jako dárek byla inzerována svítící hvězdička), ale bohužel - barman nebyl zrovna přítomen a nikdo z dalšího personálu nás v našem přání nebyl schopen obsloužit.

 

Aja
Becherovka, rybízový džus, tonic, drcený led a limetka. Pro efekt se dá napřed panáka Bechera do nacukrované sklenice, pak nasypu led, naleju tonic, vložím limetku a pomalu vlévám džus... Navrch snítku citronové máty a je to. Pak se kochám, jak se to krásně barví :-) A příležitost? Posezení s přáteli.

 

bobíček
4 cl becherovky, 15 cl banánového džusu, 5 cl sody. Do sklenice vložíme drcený led, becherovku, banánový džus a promísíme. Dolijeme sodou. Je výborný, zrovna tak mi chutná Oceán. Míchané nápoje nejraději piju, když jdu s kamarádkou na pokec nebo když přijdou přátelé na návštěvu.

 

 

chocho
Doposud jsem s Becherovkou žádné míchané nápoje nedělala, ale dnes máme u nás grilování s přáteli a chci vyzkoušet míchaný nápoj Beton a B-Cola. V případě úspěchu, při příštím posezení s přáteli vyzkouším další míchané nápoje. Becherovka je naše oblíbené pití, a proto jsem zvědavá, jaký úspěch budou mít míchané nápoje

 

 

Kofola
Mým oblíbeným míchaným nápojem je klasický a známý Beton. Ráda si ho dávám v restauraci, když si jdu popovídat s kamarádkou. Ale doma určitě vyzkouším třeba Red Moon, který vypadá velice jednoduše, ingredience jsou celkem běžně doma, a vypadá to skvěle a lákavě :-)

 

Kačena1
Můj oblíbený recept je Becherovka s pomerančovým džusem. Nádherný aperitiv. Jen tak, suchá Becherovka beze všeho ale taky nikdy neurazí. Becherovka je totiž náš kultovní nápoj. A ten pocit, že to vlastně děláme pro zdraví! Tahle vlastnost "dva v jednom" = dobré a léčivé, je parádní. Při jaké příležitosti? Většinou při příležitosti koupení lahve, to pak zn. přípitek, že je pěkný den, že prší, tak proti depresi ze špatného počasí, že jsme se sešli, že jsme se dlouho nesešli, aperitiv před obědem, jízda kamkoliv za hranice všedních dnů (samo že pokud neřídíme), Becherovka je opravdu náš kultovní nápoj, kdybychom se propíjeli k nějaké množstevní slevě, už by byla nemalá.

 

 

lencicak
tak samozřejmě bavorák:-) Taho s klidem namíchám a se správnou pěnou:-)) Jinak díky vašim receptům na stránkách mě zlákalo mnohem více mích. nápojů:-)) Které vyzkouším hnedle při další příležitosti s přáteli:-) Míchané nápoje piji ráda a pomalu, vždy když někam vyrazíme, či doma, při posezení s přáteli....

 

Minerva
Recept: Do sklenice: kousky ovoce - pomeranč, citron, grapefruit, meloun (nejlépe užít všechno ovoce) panák Becherovky (kdo snese víc, dá víc!:o) ), led a zalít sodou. Je možné přisladit, nebo přilít limetovou šťávu. Při grilování v horkých letních večerech..

 

 

Všem gratulujeme a přejeme příjemné chvíle při konzumaci krásných cen, které brzy dorazí!!!!!!!!!!!

 

Reklama