Soutěžního kvízu se zúčastnilo celkem 1 269 čtenářek. Jejich úkolem bylo odpovědět správně na soutěžní otázky, které se vztahovaly k nové řadě Mega Hard – extra tužící.

Závěrem měli soutěžící napsat text na téma „Co děláte pro to, aby váš účes dlouho vydržel podle vašich představ a jak jste spokojená s vlasovou kosmetikou "Lybar“.

 

Soutěžních textů bylo jako obvykle velmi mnoho a dalo nám práci vybrat ty, kdo vyhrají. Spolu se zástupkyní značky Lybar jsme ale vybrali šťastných deset. První tři získávají balíček s výrobky Lybar a kulmofen od značky Revlon.

 

Kdo tedy vyhrává?

 

Irena T.
Mně účes moc dlouho nedrží, mám vlasy jemné, mastící se, není jich moc, rovné jako hřebíky.... Takže bojuji s nimi celý život. Nejraději používam laky Lybar, zkoušela jsem i jiné značky, ale vždycky jsem se vrátila k Lybaru, mé vlasy vydrží nejdéle, tak jak si přeji.

 

Myšička
Vlasová kosmetika Lybar mi velmi vyhovuje, jsem s ní spokojena, a proto ji používám. Doporučila jsem ji i mé matce, která je rovněž spokojená. Používáme šampon, já navíc balzám, předtím i kúru (vodu) ve spreji. Matka gel Hard a obě k zakončení krásného účesu Lak na Vlasy HARD, který dlouho drží tvar a lesk vlasů.

 

zzik
Mám velmi jemné vlasy, a proto mi vlasová řada Lybar Mega hard vyhovuje po všech stránkách naprosto dokonale. Musím používat hodně laku na vlasy a po umytí se bez pěnového tužidla neobejdu. Na nové řadě mi navíc vyhovuje příjemná, jemná a nevtíravá vůně, a gel se velmi dobře vyčesává. Možná jedna malinká výtka - gel by mohl více vytvářet separované pramínky mokrého vzhledu. Ale to je jen asi můj nápad... Každopádně: to nejlepší od Lybar!!!

 

Lenulka
Abych vypadala tak, jak si představuji, musím se denně sama přičinit. Po každém mytí vlasů trocha pěnového tužidla, každé ráno vytvarování pomocí kulmofénu a aby účes vydržel do odpoledne, nutná je aspoň malá sprška laku. Řada Lybar je skvělá nejen cenou, ale i úplností sortimentu.

 

Katikato
Po umytí do vlasů vetřu pěnové tužidlo a pak dám vlasy na natáčky, zbytečně vlasy nesuším fénem, nechávám je uschnout na natáčkách. Pak vlasy rozčešu, vytvořím účes, případně použiji gel a vlasy zpevním lakem. Vlasová kosmetika Lybar mi vyhovuje a příjemná je taky její parfemace, nemám totiž ráda sladké "kokosové" vůně.

 

 

kalamajka
Já používám pěnové tužidlo a po vysušení a učesání si vlasy lakuji. Bez toho bych nemohla existovat. Mám velice jemné vlasy. Vlasovou kosmetiku Lybar používám již několik let.

 

Margarita
Po umytí do vlasů vetřu pěnové tužidlo Lybar, vyfoukám přes kulatý kartáč, detaily upravím gelem na vlasy a přelakuju silně tužícím lakem na vlasy značky Lybar. Vlasovou kosmetiku Lybar používám už řadu let a ráda vyzkouším další novinku - řadu Mega Hard, protože mám hodně pevné nepoddajné vlasy.

 

Kllia
Mám vlasy jemné a rovné, rychle se mastící. Myju si je každý den ráno a fénuju, proto používám šampon na časté použití a kondicioner na vysušené konečky, všechny výrobky střídám od různých značek. Od firmy Lybar používám někdy šampony a pěnové tužidla, právě proto, že vyhovují mým vlasům. Tužidlo silně tužící mi pomáhá s účesy, jinak by mi na hlavě nedržel žádný účes.

 

paola
1. používám kvalitní výrobky, mezi které samozřejmě patří i výrobky firmy Lybar. 2. S vlas. kosmetikou Lybar jsem spokojená, neboť její výrobky používám pravidelně. Mám jemné vlasy, takže potřebuji ke zpevnění lak na vlasy a u firmy Lybar je tento přípravek velice kvalitní, neboť mi jako jeden z mála nelepí vlasy, nevysušuje a účes drží po celý den. Gratuluji k nové kolekci, neboť je opět skvělá.

 

fizovaj
Já používám Lybar, takže můj účes vypadá vždy podle mých představ. Je to značka, které věřím, protože mne nikdy nezklamala. I když mé vlasy se postupem let stále mění a mají jiné potřeby, u Lybaru si vždy vyberu to pravé. A poslední dobou je také stále méně zanedbatelným faktorem cena výrobků, a ta je u Lybaru velmi příjemná. Dalo by se říct, že Lybar zvedá nabídku i kvalitu, ale ceny naštěstí nechává dole:-).

Reklama