V březnu probíhal soutěžní kvíz, který byl spjatý s stránkami www.jednoutydne.cz  Kdo vyhrál krásné ceny?

 

Do soutěže se zapojilo 2 347 čtenářek, každý den musely řešit soutěžní úkol – odpovědět na soutěžní otázku, která vyplývala ze stránek www.jednoutydne.cz. V závěru soutěže čtenářky musely napsat text na téma „Co pro mne znamená antikoncepce“.

 

Kdo tedy vyhrál???

 

 

kalamajka
Já již beru antikoncepci několik let a jsem s ní spokojená. Dříve jsem měla nitroděložní tělísko, pak jsem ho přestala snášet, tak jsem přešla na tabletky. Mám dvě děti a mám jistotu, že již neotěhotním a nebudu mít starosti.

 

martasko
Antikoncepce je pro mě velmi důležitá. Ráda si svůj život naplánuji a samozřejmě početí a rodina do tohoto plánu také patří. Bez antikoncepce si nedovedu život vůbec představit. A samozřejmě je pro mě důležité co nejjednodušší aplikace a také, abych na ni nemusela myslet každý den.

 

Galina
Děti jsou darem života, darem, kterého si některé matky málo váží. Nicméně tento dar bychom si měly správně naplánovat, podobně jako dárky na narozeniny dáváme v určitý den. K takovému plánování nám slouží antikoncepce. Pomáhá nám naplánovat si tento krásný dar v podobě dítěte na dobu, kdy se na to opravdu cítíme a kdy jsme schopny dítěti dát maximum lásky a starostlivosti. Bez antikoncepce by byla spousta nechtěných dětí, které nemohou za to, že se narodily, ale chtějí žít... Tak proč jim kazit dětství tím, že na ně nejsme připraveny?!?

 

novacka
Antikoncepce pro mě znamená hodně, protože díky ní si můžu vychutnat být se svým přítelem bez obav a zbytečných starostí. Díky tomu nemám nervy ani jiné starosti a vše si krásně užiju a vychutnám, jak nejvíc to jde. A hlavně je spolehlivá a účinná. Což je také důležité.

 

Nikča
Antikoncepce pro mne znamená teměř 100% ochranu před nechtěným početím beze strachu, která je spolehlivá a šetrná. Ze zkušenosti můžu potvrdit, když jsem po porodu odmítla antikoncepci, synovi byly 4 měsíce a otěhotněla jsem, sice nechtěně, ale nyní mám dva krásné kluky a jsem šťastná, ovšem třetí už bych opravdu nechtěla.

 

kvalen
Po dvou dětech doma, znamená, že chci ochranu, která mi zajistí, že se počet nezvýší. Po pěti letech HA v pilulkách začínám uvažovat o Evře.

 

janinkab
Antikoncepce pro mne znamená jistotu, že si sama mohu naplánovat svůj budoucí život.

 

Voticka
Je to jistota a zároveň nejistota. Mám teď 9měsíčního syna, kterého kojím, a beru prášky, kterým příliš nevěřím. Další dítě zatím neplánujeme, takže bych uvítala takovou ochranu, na kterou nemusím myslet každý den, navíc ve stejnou hodinu.

 

Riccione
Antikoncepce a ochrana před početím pro mě znamená moc. Můžu si užívat rozkoše ze sexu a hlavně se můžu sama rozhodnout, kdy chci dítě, a rozhodovat sama o sobě.

 

Fazole
Antikoncepce a ochrana před početím pro mě znamená především svobodu a právo rozhodovat o svém životě. Jsem studentka a jednou bych chtěla mít dítě. Jsem vděčná, že o tom, kdy to bude, si můžu rozhodnout sama.

 

 

Gratulujeme!!!! Výherkyně dostanou balíček s tělovou kosmetikou, polokošili a malé drobnosti!

Reklama