Soutěže se zúčastnilo 2 036 čtenářek! V posledním textovém úkolu měli soutěžící napsat, co pro ně znamená vůně jejich domova. Kdo vyhrál a kdo dostane krásné ceny? Všem výhercům gratulujeme!

 

 

januska
Vůně domova je pro mne "něco", co mi připomene, že doma jsem právě tady a ne nikde jinde.

 

Cate
Klid a pohodu a ještě babičku. Prostě RÁJ!!!!!!!!!

 

 

Mar28
Každý domov má svoji typickou vůni, ale nejlepší je stejně vůně z Brise. Jedinou vůni, co Brise nenabízí, je vůně maminčiny kuchyně.

 

Jůlinka
Když přijdu domů, ihned ucítím typickou vůni naší domácnosti - jemný nádech lesních plodů a někdy ovoce. Můj pokoj poznám i poslepu, protože je vždy provoněn jemnou vůní květin či jehličí. Od jara do podzimu v něm mám čerstvé květiny a v zimě zelené větvičky. Náš obývák voní po svíčkách a vonných tyčinkách. Vůně domova ve mně vyvolává hřejivý pocit jistoty a opory!

 

Mab
Znamená hodně, i když to nemusí být vždy jen vůně. Když cítím spálené bramborové placky, tak se mi taky vybaví krásné vzpomínky. Ale některé vůně domova prostě znamenají pohodu, milou náruč a možnost odpočinku.

 

Lenaa
Vůně domova, to jsou pro mě ostatní členové rodiny - moji nejbližší. Ale je to také první pohlazení smyslů při každém návratu domů - je to Brise.

 

bali
Příjemné provonění celého bytu (tedy ne jen oné místnosti, kde je to občas nutné) je pro mě nezbytnou součástí každodenního života. A Brise mi ten příjemný voňavý pocit zajistí, to už mám vyzkoušené!

 

JanaS
Vůně jablečného koláče, Vánočního cukroví a stromku, čerstvě vyžehleného prádla a nyní i vůně Brise, to vše je pro mě vůně domova. Vždyť vůně si člověk pamatuje nejdéle, je proto pro mě důležité mít provoněný domov, a také život.

 

Kikoska
klid, pohodu, spokojenost, vzpomínky... vše, bez čeho bych se doma neobešla...

 

Mary
Vůně domova pro mě znamená chuť být s mojí rodinou, i když jich mám někdy plné zuby.

Reklama