Milé soutěživky,

ani jsem nečekala, že se vás do poměrně obtížného úkolu pustí tolik. Už jenom proklikat se ke všem fotkám dalo docela práci, a ještě hledat názvy filmů... Pravda, některé se daly poznat i bez toho, ale člověk to stejně většinou neriskne, nemám pravdu? O to víc je mi líto, že může vyhrát jenom jedna. Ale to je bohužel ta méně příjemná stránka každého soutěžení.

Už jenom pro jistotu a pro úplnost - takhle to bylo správně:

Příliš dlouhé zásnuby - Audrey Tautou
Rocco a jeho bratři - Annie Girardot + Alain Delon
Čokoláda - Juliette Binoche
Astérix a Obelix - Gérard Depardieu
Prohnilí 3 - Philippe Noiret + Thierry Lhermitte
Muž z Acapulka - Jean-Paul Belmondo
Hra s nevěrou - Vincent Cassel
Hračka - Pierre Richard
Leon - Jean Reno 
Edith Piaf - Marion Cotillard

Některé z těch filmů jsou vážně malé skvosty. Třeba taková Čokoláda, ta vždycky pohladí duši (a samozřejmě i oko. :-)))  Nebo Leon... ten tedy moc nepohladí, ale člověk na něj zatraceně dlouho nezapomene. U přeměn loserovského spisovatele detektivek v drsného agenta (Muž z Acapulca) se budu třískat smíchy, i kdybych ho viděla podvacáté. Edith Piaf jsem ještě neviděla, ale chystám se...

No, tak už ale k věci. Redakční los rozhodl o tom, že sadu kosmetiky Dove - tónovací hydratační mléko se třpytivým efektem, tónovací krém na obličej a antiperspirant - vyhrává... Nyoghta!  Vítězce blahopřeji, ostatním díky za účast a těším se na shledanou u další soutěže!

 

Reklama