Pokud jste soutěžily v soutěžním kvízu se značkou Signal, určitě jste zvědavé, kdo vyhrál. V dnešním článku si přečtěte jména výherců!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soutěže se celkem zúčastnilo 2 459 čtenářek. Součástí soutěžních úkolů bylo odpovědět na zadané úkoly a v závěru splnit textový úkol, který zněl:

 

Vymyslete krátkou básničku o čištění zubů vhodnou pro děti, která bude obsahovat značku Signal.

 

Kdo tedy vyhrál?
Básničky, které jsme museli vyhodnotit, byly opravdu moc hezké, musíme vás pochválit, jak se vám povedly. Mohlo zvítězit ale pouze deset, takže zde si přečtěte, kdo tedy vyhrál!

 

Všichni výherci získávají taštičku s výrobky Signal.

 

Gratulujeme!

 

Nelly01
Jasný úsměv bez chybičky, Signal ten je pro dětičky. Zoubky čistí každý den, krásný chrup je zajištěn.


Martina V.
Čistím zoubky, řízy, řízy, ať jsou bílé jako břízy, čistím zoubky Signálkem, krásným novým kartáčkem. Čistím zoubky ráda, radost má i máma. Zoubky jak sníh bílé mám, tak se na vás usmívám!

 

ashingo
Čistím zoubky - perličky, stoličky i jedničky. Čistím zoubky každé ráno, večer před spaním mi to jde samo. Čistím zoubky velmi rád, Signal je můj kamarád!!!

 

Světluše
Jedna, dva, tři, čtyři, pět, kdo si zuby čistí teď? Kubík nebo Kačenka, Věrka nebo Madlenka? Na kartáček Signál dáme, zoubky v pořádku už všichni máme.

 

1567
Brouk Pytlík se Ferdy ptal, co Berušce k svátku dal. Ferda se zazubil a potom se pochlubil. Chceš-li míti zoubky jak perličky, daruj zubní pastu Signál z poličky. Je to dárek nad dárky, říká Ferda z pohádky.

 

Akraj
Ráno, večer - každý den, drhnem zuby Signálem. Odměnou je svěží dech, zdravé zuby, žádný vzdech. Bílým chrupem úsměv září, ať je leden nebo září..

 

silvie.j
Každé dobré papání zubní kaz k nám nahání. Avšak děti nezoufejte, SIGNAL pastu vyhledejte. Zoubky budou zase čisté, je to pastou, to je jisté.

 

2740
Tajné dětské přání.
Milý Ježíšku, rád bych se Ti přiznal, dnes moderní je SIGNAL. Ve škole ho všichni mají, každý den se mi posmívají. Jediné mé přání, je-li SIGNAL ještě k mání, dostat pod stromeček tuto značku, abych mohl sbalit Kačku. Děkuji Ti moc, Ježíšku. M.K.

 

Alčabarča
Abys bílé zoubky měl, Signálem je čistívej. Zdravé zoubky to je hit, musíš Signál použít.

 

boruwwka
Franto, Pepo, Aničko, nejdřív si sněz jablíčko, potom zoubky vyčisti si, pasta Signal ta to jistí!

 

Více informací o péči o zuby najdete na www.signalweb.cz

 

Pro krásné bílé zuby doporučujeme: http://www.signalweb.cz/produkty_whitesystem.php

Reklama