Dobrý den, mám tu pro vás vyhlášení včerejší poznávačky.:)

Nakonec to skutečně nebylo příliš těžké a bublinkovou fólii poznala velká spousta z vás, ale slibuji, že příště to bude těžší!

Tentokrát se usmálo štěstí na Vivian, která od nás dostane epesní šampon Elséve. Neměla sice tu nejpřesnější odpověď, ale poznala, o co jde, a to se počítá.

Tu úplně nejlepší a nejpřesnější odpověď totiž napsal/a nick DKD. Je to tak vyčerpávající, že se o to s vámi musím podělit!:)

Role bublinkové fólie. Bližší info: je vyrobena z nízkohustotního polyetylénu. Je to moderní, čistý, snadno použitelný, ohebný a pružný materiál. Tato fólie je použitelná pro mnohé aplikace v balení od ochrany povrchů a prokládání, až po vytváření ochranných polštářků a výplně prázdných prostor. Průměr bubliny je standardně 9,5 - 10,0 mm, výška bublin se pohybuje okolo 4 mm. Tento typ bublinkové fólie je především využíván jako ochranné polštářky pro balení široké škály produktů. Typické je například balení nábytku, porcelánu, skleněného zboží, elektronických součástek a náhradních dílů.Stále častěji nahrazuje běžné polyetylenové fólie a obaly na bázi vlnité lepenky, které předčí vynikající pružností a mechanickou odolností. Typickými příklady jsou: laboratorní sklo, elektronické nástroje, průmyslové náhradní díly, atp. Standardně je bublinková fólie dodávána v rolích.

Díky za tipy, příště přeji štěstí všem!:)