Tato soutěž probíhala deset dní. Úkolem soutěžících bylo pečlivě propátrat stránky www.tchibo.cz a stránky magazínu www.modrepondeli.cz a správně odpovědět na soutěžní otázky. Posledním úkolem bylo napsat krátký výstižný text na téma „Co pro vás znamená slovo káva, co si pod tímto slovem představíte????“. Musím přiznat, že všechny texty byly krásné, plné lásky a vůně. Vybíralo se velmi těžko, ale nakonec spolu se zástupkyní firmy Tchibo jsme dali vítězné texty dohromady. Kdo tedy vyhrál a co?

1.- 5. místo: mletá Tchibo Exclusive 250 g
instant Tchibo Exclusive 200 g
Horká čokoláda
Capuccino Irish Cream
mletá Tchibo Exclusive 75 g
hrnek Tchibo, brožurka

6.-10. místo: mletá Tchibo Exclusive 75 g
Instant Tchibo Exclusive 200 g

Capuccino Classic

*Cher
text:
Pohoda. Alespoň trošku klidná část dne - uvařit si kávičku /cítit tu úžasnou vůni/, sednout si do křesla, přečíst si časopis a vychutnávat kávu. Jsem na mateřské dovolené, takže ne vždy mi výše popsaná "chvilka s kávou" vychází.

*femme
text:
Káva pro mě znamená příjemné zastavení v pracovním shonu, milé posezení se známými a rodinou, a hlavně ta nádherná vůně a chuť, která mě vždycky potěší.

Kadla
*text: Káva je něha a pohlazení, můj únik z únavných, šedivých dní, vždyť ráno bez kávy ránem není, ta vůně mne probouzí, ač ještě sním. Chuť kávy vnímám, když se rozednívá, přináší kouzlo do mých večerů a na dně šálku, pár kapek, když zbývá, věští mi sedlina běh příštích dnů.

*Muchlicek
text: Když se řekne káva, napadne mne příjemné probuzení, příjemné posezení po obědě a ještě příjemnější večer... :o) Vůně pohody a povzbuzení. Prostě káva.

korina2003
text: Krásné probuzení, relaxace a odpočinek se šálkem kávy a sušenkami, završení chutného oběda, obecně pohoda.

alla
text: Ráno, poledne, večer.

Bohunka
text: Už se zase těším na žlučníkový záchvat, ať to stojí za to. Bez kávy to nejde.

Denka
text: Káva je snění ve stavu bdění, káva je v každém hrnku potěšení. Nad čerstvou kávu prostě není!

ikmochova
text: start dne je káva, vzpruha je káva, sladký hřích je káva, závislost je káva, život je káva

korina2003
text: Krásné probuzení, relaxace a odpočinek se šálkem kávy a sušenkami, završení chutného oběda, obecně pohoda.

Leena
text: Na stole mi voní hrnek uvařený z Tchibo zrnek

Pokud se chcete dozvědět ještě více o kávě Tchibo, navštivte stránky www.tchibo.cz a jejich hezký portál www.modrepondeli.cz , kde si přečtete spoustu zajímavých novinek ze světa módy, krásy, ….

Reklama