Soutěž, která probíhala u nás na stránkách, se týkala spolupráce Žena-in a www.jednoutydne.cz. Na těchto stránkách soutěžící hledaly své odpovědi na soutěžní otázky a v závěru nám měly napsat, jak se jim tyto stránky líbí a své vyjádření.

 

Soutěže se zúčastnilo celkem 2 263 čtenářek. Prvních pět výherkyň získá kabelku Jednoutydne a krásnou vůni Adidas, zbylých pět výherkyň získá jen kabelku a drobné ceny.

Kdo tedy vyhrál?

 

Co nám tedy soutěžící napsaly o stránkách www.jednoutydne.cz ????

 

HS
Líbí se mi, že na vašich stránkách lze nalézt odpovědi na téměř všechny možné problémy, které dívky a ženy mohou mít. Není to někdy vůbec jednoduché se někoho zeptat, protože se nemusíte dočkat tak otevřené, a hlavně pravdivé odpovědi. Doufám, že se Vám to na Vašich stránkách bude dařit udržet na takové vysoké úrovni. Hlavně pro mladé dívky a ženy jsou Vaše stránky určitě zajímavé. Říká se, že je vždy něco možné vylepšit, tak možná trochu veselejší barvičky.

 

materidouska
Na stránkách www.jednoutydne.cz se mi líbí, že si tam můžeme koupit plno zajimavých věcí a také si tam můžeme vést vlastní menstruační kalendář. Na těchto stránkách není nic, co by se mi nelíbilo, a vždy když jsem na těchto stránkách něco hledala, našla jsem to.

 

llyon
Na těchto stránkách jsem využila odborné poradny a tu také velice oceňuji! Může podle mě pomoci mnoha dívkám či ženám s jejich problémy. Většina dívek se podle mě bojí jít na gynekologii, a tak raději nejprve hledají pomoc někde, kde se svlékat a tváří v tvář svěřovat nemusí... já sice nejsem jednou z nich, ale můj gynekolog mi řekl jednu informaci a zdála se mi podivná, tak jsem si ji prostě jen potřebovala ověřit, a velice mi paní doktorka pomohla! Také si myslím, ža je na těchto stránkách velmi dobrá informovanost o antikoncepčních přípravcích a to se mi také líbí! Nemám žádný nápad co přidat, co chybí... mně se stránky líbí!

 

Patrika123
Na vašich stránkách se mi nejvíce líbí, že oslovují a jsou na nich články srozumitelné široké škále čtenářek, velmi oceňuji i poradnu, kde se dá vlastně anonymně zeptat odborníka na intimnosti konkrétně, i na takové, na které se žena mnohdy optat obává. Tak vlastně mé hodnocení je kladné.

 

Handul
Mně se nejvíce líbí právě poradna s lékařkou, protože to jsou citlivé věci, na které se v ordinaci stydíme zeptat. Možná že by poradna šla rozšířit i o psychologické poradenství či manželskou poradnu nebo těhotenskou poradnu.

 

 

Danča
Velice se mi líbí, jak je zpracované vaše hlavní téma - antikoncepce a gynekologické problémy, diskuze atd. Nelíbí se mi, že ačkoli máte odkaz na vaření, nachází se tam pouze dva staré články a kde nic, tu nic. Tam by bylo potřeba zatlačit. Jinak jsou vaše stránky takové osvěžující a "crazy".

 

jitkal
Zajímavé i zábavné jsou Vychytávky s Danou R. a přivítala bych poradnu věnovanou hubnutí s poradkyní a diskuzí ostatních čtenářek

 

 

Kristule
Naprosto úžasné tam je, kolik tam je informací o antikoncepci, to se fakt s jinými servery nedá srovnat. Znát tyhle stránky dřív, nemusela jsem si nadělat takových problémů s tělískem, protože bych se o něm mohla víc informovat. Jste super, jen tak dál.

 

 

MarkétaH
Stránky se mi velmi líbí. Nic bych na nich neměnila. Jsem moc spokojená s obsahem i přehlednou grafikou! Super informace!

 

 

nagy
Líbí se mi nápady a podněty, ohledně módy a zdraví. Jinak protože jsem soutěživý typ, přivítala bych více soutěží.

 

Všem oceněným gratulujeme!!!!!!

 

Reklama