V minulém měsíci probíhal na stránkách Ženy–in soutěžní kvíz, ve kterém jste odpovídali na zadané otázky a také měli napsat text vztahující se ke zmrzlině Algida. Ve hře byly velké lisované osušky od Algidy, Trička Algida, či chladicí izolační tašky na výrobky Carte d´Or.

A kdo tentokrát vyhrál? Přečtěte si deset vítězných textů. A při četbě si můžete pochutnávat na nějaké lahodné zmrzlině ze široké nabídky od Algidy. :o)

1. Vivian
text: Sladká jako láska, pod kterou má postel praská, když, ozdobená zmrzlinou, slastně sténáš pode mnou. Svůdná jako hřích v mnoha vnadných příchutích. Jako všechno ovoce světa, jako poslední záblesky léta... Stačí lžička - dech se tají pokušení jako v ráji... Řekni - může nám být líp? Algida - to je náš tip!

 

2. *beruška*
text: Mé srdce je v neklidu, když nemám zmrzlinu Algidu. Veliká je k ní má láska, kdo zná její chuť, jen mlaská. Žádný hřích to přeci není, neodolat jejímu pokušení. Nejradši já Solero mám, na svěžím ovoci si vždy pochutnám.

 

3. blondes
text: Zmrzlina Algida, to je moje láska, nikdy neodolám pokušení a celou ji spráskám. Nekoupit ji je velký hřích, přináší mi vždy chuť a smích, je plná nejlepšího ovoce, a zahřeje moje srdce v celém roce.

 

4. Gabčulka
text: Zima, tak ta pro mě není, léto svádí k pokušení! Ovoce a zmrzlina, pak se krásně usíná! U stánku s Algidou najdeš mě stát, dám ti i ochutnat, že mě máš rád. Láska je voňavá, sypaná oříšky, nechat ji v mrazáku, byl by hřích nelidský! S kopečkem šlehačky, lákavou oplatkou, zdobené kokosem, srdce mi popletou. Vanilka s hruškami, chuť mi pak omámí, lehnu si na trávu, a budu spát.

 

5. Handulacka
text: Dech se zrychlí, srdce buší, rty se blíží, tu chuť tuší. Něžná svěžest ovoce proniká až do srdce. Je to hřích a nebo není?? Už podléháš pokušení. Nezvládneš ten velký chtíč, zmrzlina je rázem pryč! Vášeň, láska, nevinnost - vždyť jí nemáš nikdy dost! Chlad, co tělo sladce svádí, Algida tě rozdovádí!

 

6. Petroncius
text: Až obléknu bikiny, chce to porci zmrzliny! Neodolám pokušení, je to láska nebo hřích? I když ležím vprostřed pláže, s Algidou jsem v závějích. Mám chuť dát si další, další, další... Příchuť krému, ovoce, to jsou trumfy zmrzliny, na nebi je místo slunce velké srdce Algidy!

 

7. Lokna
text: Láska mi zalila hruď, srdce začalo bít, dostal jsem na ni chuť, chtěl spáchat hřích. Zakázané ovoce, zrádné pokušení, cesta zpátky už pro mě není. Měl jsem si radši dát zmrzlinu od Algidy, chodila teprve do 8. třídy...

 

8. Alvap
text: Se zmrzlinou Algida roztaješ jak sníh. Poznáš, co je láska, pokušení i hřích. Sladká chuť ovoce vezme tě za srdce.

 

9. opička
text: Pokušení, spáchat hřích, zmrzlinu koupit či nekoupit? Oříšková, vanilková, kakaová, a nejvíce, mne vždy chytí za srdce, ta úžasná chuť ovoce. Algida, má vždycky tip, jak nad chutí zvítězit.

Nejraději kupuji Magnum a Corneto.

 

10. bábovka
text: Ach ta zmrzlina lahodné chuti. Algidu, Algidu musím jen mít. Ta tajemná chuť ovoce, chytne hned za srdce. Odoláš pokušení? Ne! Bude to hřích? Ne! Jen láska na celý život!

 

Výhercům srdečně gratulujeme!

 

Reklama