Jste prostě úžasné!

Snažila jsem se vybrat písmena tak, aby se z nich dalo něco vytvořit, ale i tak jste mě dostaly na lopatky. Vyhodnocování byla tedy pěkná pruda, ale stálo to za to. :-)

 

About s původním počtem 180 slov mě v první chvíli šokovala. Po odstranění opakujících se či nějak pochybných slov se sice tento počet smrskl na 157, i tak to ale stačí na vítězství. Takže - fanfára - stavebnici ROTO s tričkem vyhrává about!!

 

A tady je vítězný soubor slov. Některá by se možná dala považovat za diskutabilní; i tak má ale about slušný náskok, protože další nejlepší výsledky jsou 147 (IKE), 145 (Japina) a 142 (Nyoghta). A to jsou „surové" počty před kontrolou, takže je skoro jisté, že by se tahle čísla ještě o něco snížila, protože je prakticky nemožné se vůbec nesplést. 

 

an, ana, ani, aniž, až, dani, dia, den, dni, dnu, dna, dne, dnes, dua, duna, dun, dusna, dusen, dužina, dužin, džin, džina, džus, esa, esu, idea, ideu, in, inu, na, nad, nade, nadnes, nadnese, nadnesen,  nadneseni, nadnesu, nanes, nanese, nanesu, nanes, nanese, nanesen, naneseni, nanesenu, nasedni, nasedne, nasednu, nažene, naženu, nažne, nažni, nažnu, ne, nenes, nenesa, nenesu, nesedni, nesednu, nes, nesa, nese, nesen, nesena, neseni, nesenu, nesedne, nesežni, nesežnu, nesni, nesu, nesuž, neunes, neunese, neusni, neusne, neusnu, než, nežasne, nežasni, nežasnu, neženu, nežne, nežni, nežnu, ni, nindža, nindži, nindžu, niž, nu, nuda, nuž, nuže, sad, sadu, sed, sedan, sedu, sedne, sedni, sednu, sen, sna, snu, sni, sena, senu, senna, senny, seženu, sežne, sežni, sežnu, snaž, snad, sniž, sud, sudu, sune, sunu, suž, unes, unese, unesen, unesena, uneseni, unie, usedni, usedne, usne, usni, užasni, užasne, už, užene, užne, užni, žasne, žasnu, žasni, že, žen, žena, ženin, ženina, ženinu, ženu, žes, žne, žni, žnu, žid, židi, žida, žide, židu. 

 

Blahopřeju vítězce a s mírem v duši očekávám řadu námitek, které se jistě vynoří :-)

 

Reklama