Kdo vyhrál proměnu Lybar a balíčky s vlasovou kosmetikou? Pokud jste se i vy zúčastnily soutěžního kvízu Lybar, kde jste mohly vyhrát krásné ceny, pak si přečtěte článek s vyhlášením výherkyň!!!

 

Soutěžní kvíz, který byl aktivní v srpnu, se týkal otázek, které se vztahovaly k vlasové kosmetice Lybar. První místo v této soutěži – které získala Monika, bylo proměna ve vlasovém studiu spolu s nalíčením! Výherkyni Monice tedy moc gratulujeme a těšíme se, až se nám do redakce ozve a až vám přineseme reportáž o proměně!

 

Soutěže se celkem zúčastnilo 2 259 čtenářek a kromě správných odpovědí měly soutěžící ještě za úkol napsat, jestli používají stylingové přípravky a jaké jim vyhovují.

 

Zde jsou výherci! Všem moc gratulujeme!!!!!!!!! Výhry zasíláme obratem, již je máme v redakci. Takže se můžete brzy těšit!

 

 

1. místo: Výherkyně proměny:

 

monikaf
Se značkou Lybar se na vlastní kůži setkávám již 25 let, zpočátku kvůli příjemné vůni, později kvůli kvalitě laku s mechanickým rozprašovačem. Nyní používám tužidlo a lak řady Extra Shine (mechan. rozprašovač). Účes nosím vyčesaný z polodlouhých vlasů, jelikož mám vlasy jemné, a tato úprava se mi zdá nejlepší. Často přemýšlím o změně, ale zatím jsem k ní nenašla odvahu. Hodně úspěchů Vašim výrobkům přeje Monika Frličková

 

Balíčky:

 

Brožová
Používám pěnové tužidlo (značky často měním, ale s Lybarem jsem spokojená), dále používám lak a někdy i gel. Celý život se snažím o dlouhé vlasy, nyní už vzhledem ke čtyřicítce na krku to není vhodné, tak si pěstuji alespoň polodlouhé promelírované vlasy. S pozdravem Eva

 

Jaaniineeckaa
Stylingové přípravky na vlasy používám a jsem s nima opravdu velmi spokojená. Nejčastěji používám lak a tužidlo na vlasy EXTRA HARD. Můj nejoblíběnější účes je typ rebelský, nebo rozevlátý:)

 

brůča
Jestli používám stylingové přípravky na vlasy? Musím, protože kdybych je nepoužívala, "tak by si o mě přítel neopřel ani kolo", jak s oblibou říká. Po umytí vlasů šamponem, vlasy trochu vysuším ručníkem, aplikuji tužidlo a v předklonu vlasy vyfoukám. Pak přijde na řadu gel, který mi vlásky vzadu na hlavě postaví na ježka a vše zafixuji lakem. Takto chodím skoro každý den, je to účes ala dikobraz.

 

paulli
Ano, používám stylingové přípravky. Nejoblíbenější je pěna na vlasy, vosk a gel. Nyní mám vlasy sestříhané a cítím se v něm více sexy.

 

petrakan
Protože mám dost jemné vlasy, nechala jsem se poprvé v životě ostříhat na krátko. Teď používám pěnové tužidlo, gel a lak na vlasy. A nejoblíbenější účes je, že mi vlasy všelijak stojí a není s nimi tolik práce.

 

lenour
nosim polodlouhe vlasy bez ofiny, hrozne moc mi to vyhovuje, protoze nepatrim zrovna k rannim ptacatum a nedostava se mi cas na upravu ucesu, tak me staci vlasy rychle prohrabnou hrebenem a zamotat do nejake spony nebo skripce. stylingove pripravky pouzivam, nejcasteji lak na vlasy, nekdy gel a obcas vosk.

 

Jeanny
Dobrý den. Stylingové přípravky na vlasy používám denně. Za prvé se mi velmi mastí vlasy, boj s tím jsem již dávno vzdala, a tak si umývám vlasy každý den. Mám krátký sestřih, pěšinku na straně a vlasy přehozené doleva. Vzadu lehce rozcuchané.... K úpravě používám tužidlo, gel nebo stylingový krém a lak. Můj momentální účes mi vyhovuje, protože si vlasy nemusím denně foukat, jenom si je ráno upravím pomocí stylingových přípravků, což netrvá dlouho. Účes je pohodlný a jsem s ním spokojená více než s dlouhými vlasy. Zimová Žaneta

 

JitkaJ
Používám vosk, gel, krém a nebo "tekuté" tužidlo. Nejradši mám krém na zkudrnacení vlasů, protože si ho jen nanesu na mokré vlasy, pomačkám a nechám uschnout! Nejlepší účes je úplně krátký, ale dlouhé vlasy jsou ženštější!

 

sexyD
Nejčastěji používám pěnové tužidlo, protože mám delší vlasy a potřebuji získat tvar a objem. Podle příležitosti si však ráda se svými vlasy pohraji a to pak použiji i vosk, nebo lak. Nejoblíbenější účes? Těch je mnoho. Podle toho, kolik mám času a kam se chystám vyrazit :-)