Pokud jste se zúčastnily velké soutěže s firmou Felina, pak jistě víte, že pět čtenářek - Meander, Sojovice, Jadwiga, Sarjir a Mikka vyhrály krásné spodní prádlo. Kalhotky a podprsenku. Jak proběhlo převzetí výher?

 

Soutěž s firmou Felina, která se specializuje na kvalitní spodní prádlo, byla velmi úspěšná. Soutěže se zúčastnilo 2114 čtenářek. Soutěžním úkolkem bylo nejen správně odpovědět na všechny zadané otázky, ale také splnit textový úkol, který zněl: " Co se Vám na jednotlivých modelech nelíbilo " ?

 

Pět čtenářek, které jsme vybrali, dostaly email s tím, že si v pátek 14.10.2005 budou moci v pražském obchodním domě Kotva – v oddělení spodního prádla v sekci firmy Felina, vyzkoušet a vybrat svou výhru.

 

Felina pro výherkyně uspořádala velmi milé setkání s pohoštěním a kávou. Výherkyně se seznámily s Markétou Jizbovou, zástupkyní firmy Felina, která všem představila krásné spodní prádlo a jeho benefity. Také nám vysvětlila, jak si podprsenku správně vybrat, jakých chyb se nedopouštět a na co si dát pozor. Ptala se nás, jaké máme zkušenosti s prodavačkami při výběru spodního prádla, protože to je většinou první osoba, která má při výběru podprsenek odborně poradit.

 

Jaké důležité vychytávky ohledně výběru spodního prádla jsme se od Feliny dozvěděly?

  

Je důležité si vybrat opravdu správnou velikost košíčků i objemu, protože nesprávná volba nejen, že nesedí, ale může způsobit i zdravotní problémy (tlak na důležité žilní řečiště v podpaží, tlak na lymfatické dráhy atd…)

 

Při špatné volbě velikosti objemu se může stát, že zátěž podprsenky je na ramínkách, což způsobuje nadměrné zatížení ramen a jejich bolest. Také to vizuálně vypadá nehezky, když je ramínko podprsenky „zařízlé“ do pokožky ramene.

 

Noste body! Body nejenže vypadá sexy a krásně, ale také zakryje nedostatky postavy. Dokonce jsme se dozvěděly, že postavu opticky zmenšuje o jednu konfekční velikost! Na rozdíl od podprsenky a kalhotek nejsou vidět „faldíky“ v oblasti pasu a pod prsy.

Body se může nosit v teplejších dnech, protože od firmy Felina jsou z takových kvalitních materiálů, které dobře větrají a odvádějí pot.

 

Důležitý moment při výběru spodního prádla je spolupráce s prodavačkou. Ta by měla odborně poradit, jak vám podprsenka sedí. Měla by vás upozornit na chyby – například na to, že jste si vybrala špatnou velikost, i když si to nemyslíte. Měla by vám vysvětlit proč.

 

Víte, že zapínat si podprsenku (co má zapínání vzadu) zepředu a pak jí otočit a soukat se do košíčků je nesprávné? Správně zvolená velikost objemu podprsenky by vám tento pohyb neměla dovolit – objem by měl být těsný – přímo na tělo, neměl by mít téměř žádnou vůli.

 

Jak probíhal výběr výher?  

Setkání jsme se zúčastnily i my z redakce (Štěpánka a Klára) a musím říci, že jsme měly opravdu radost, jak se setkání povedlo. Sešly jsme se ve dvě hodiny odpoledne a přátelská nálada a zajímavé povídání, zkoušení modelů, předvádění modelů ostatním, slova uznání … prostě pohoda trvala až do šesti do večera. Myslíme si, že tento pocit jsme neměly jen my, že se akce líbila všem zúčastněným.

 

Protože některé výherkyně oplývaly většími velikostmi poprsí, nasmály jsme se nad historkami ať už ve smyslu, jak je otravné mít velké popředí nebo i jakou přináší tato nápadná fyzická přednost radost. Nejvíce se mi líbilo povzdechnutí, tuším Jadwigy, která vzpomínala, jak je milé, když ráno jde do práce a pracující dělníci na ní pokřikují, že při pohledu na ní je hned na světě líp.

 

Výhrou byl set - podprsenka a kalhotky z nové řady Conturelle od značky Felina. Každá žena má opravdu jiný tvar poprsí, což jsme zjistily při zkoušení, ale Felina má tak široký sortiment, že jsme našli pro každou výherkyni tu přirozeně sedící podprsenku. Všechny byly nakonec spokojené a vypadaly v nich báječně. 
 

 

Zde se můžete podívat na několik fotografií z pohodového odpoledne v pražské Kotvě.  

 

 

 

  

Více informací o spodním prádle Felina najdete na stránkách www.felina.cz

Reklama