Minulý týden probíhala napínavá soutěž o domácí pekárnu chleba od firmy Panasonic. Po zodpovězených otázkách měli všichni soutěžící zadaný úkol – vymyslet zábavný rým na pekárnu chleba. A jak rýmování dopadlo???

Celkem se celé soutěže zúčastnilo 732 soutěžících, z toho 320 soutěžících zaslalo soutěžní texty. Spolu se zástupci Panasonicu redakce vyhodnotila jednotlivé rýmy. Nebyla to lehká práce.

Kdyby se dávala cena za rým „Pekárno chleba, je mi tě třeba“, asi by jí získala polovina soutěžících :-).

Takže, zde jsou výherci.

První místo získává VAMPIRA, která měla svou básničku jednoznačně nejlepší. Všichni další výherci získávají pěknou misku do mikrovlnné trouby od firmy Panasonic.

1 místo:
VAMPIRA: Co je to v té krabici? Nevidím v tom lednici? Upeču v tom slepici? Je to páska lepící? Je to slunce svítící? Nebo pytel s opicí? Vyndat z toho chleba Není žádná věda… Pro snídani po ránu Dostala jsem pekárnu Můžu péct i pro tatu Který drží dietu Přijde taky Pepek Který nesmí lepek

ashingo: Pekař peče housky, uždibuje kousky... Teď už mohu péct i já, hotová jsem "jedna - dva". S pekárničkou Panasonik, bude pizza, chléb i rohlík - za chviličku upečené, křupavoučké, křehké, jemné... Rodinu svou oslním, překvapím i tchýni, bude ze mě pekařka - za maličkou chvíli :-)

avi: Ať to stojí, co to stojí, pekárna mě uspokojí. Čerstvý chleba křupavý během hoďky připraví. A jedno vím jistě, ruce zůstanou mi čisté.

beranek: Už nemusím ráno vstávat - koupit čerstvé pečivo, spánek mohu vychutnávat, stačí zmáčknout tlačidlo. Večer všechno nachystám, do pekárny urovnám a přístroj už "maká" sám! Když se ráno probudím, čerstvý chléb tu zavoní, hned si kousek ukrojím, lehnu si a zase spím. Za nic na světě ji nedám, kamardáku - pekárnu chleba

Bramba: Pekárničko pekárno, na růžích máš ustláno. Čerstvý chlebík krásně voní, rodina se úctou kloní. Jó voňavá snídaně, celý den je v pohodě

chmeldik15: Dřív než vstanu z postele, pekárna se usměje, svůj program se spustí sám, po ránu hned radost mám. Ta vůně co zavoní, správnou vlnu naladí. Teď mé štěstí buď při ruce, ať ze snu realita je přece!

Eva6: Každé ráno čerstvý chleba? Donášky už není třeba! Domácí pekárna přes noc upéct´umí, snad hned každý porozumí, že rodina ocení tohle noční pečení. Teplý chleba, čerstvé housky, to jsou moje nové kousky! Manžel bude tloustnout zdárně - já pak hubnout asi marně

J.Herrmannová: Pekárničko, pekárno, upeč cheba na ráno, chleba , housky, rohlíčky, lepší jsou než od babičky. Bez práce a za chvilku, napečeno mám pro celou rodinku.

JK: Chystáme se na spinkání, nastavíme časování, ráno až se probudíme, vůni krásnou ucítíme. Bude se nám lépe vstávat, čerstvý chlebík k tomu káva, neděle či všední dny - s domácí pekárnou chléb je čerstvý vždy.

Kafíčko: Pekárničko, pekárničko, pojď do naší kuchyně. Upečeš mi dobrý chleba, pochválí mě i tchýně.

lavit:  Chcete dobrý chleba? Co je k tomu třeba? Mít domácí pekárnu a dopřát si "lehárnu".

luciehol: Vypečený chlebíček nejlepší je budíček. Až zavoní ti pekárna to už rychle vstávej, uvař kávu, čajíček, snídani všem dávej.

Petulik: Mám pekárnu na chleba, pekaře mi netřeba. Nasypu tam suroviny, zmáčknu správný knoflík a pak už jen s chutí čekám na chleba či rohlík.

Pula: Pekárna na chleba to je můj dávný sen. S voňavým chlebíčkem veselo bude nám všem.

Rak: Čerstvý chleba to je mňamka, upeče ho naše mamka. Má skvělého pomocníka, co sám hněte, kyne, míchá. Stačí dodat suroviny, vybrat program samočinný, Panasonic pekárna, to je prostě paráda.

rára: Pekárnu tu musím mít, nemůžu už bez ní žít, milovaný chlebíček, tleskot malých ručiček, otisk psích tlapiček. Rodina si pochutná, plná bříška pohladí, pekárničku pochválí.

Táňa: Pekárno, pekárničko kdo v tobě přebývá? Já chleba, chlebíček pro mlsný jazýček nádherně upečený....

Tašina: Slunce svítí, ptáček zpívá a tvůj milý zlostně zívá. Nepříjemný je až běda? Zapni čudlík, upeč chleba ! Úsměv vrátí na líčka, čerstvá měkká houstička. Kdo je přítel každé ženy? Panasonic - pekař skvělý!

tučňák: Když jde na mě splín tak si chleba připravím, domácí pekárnu naladím a výborný chleba připravím někdy i pizzu, rohlíky pro ty moje montíky.

vodnik: Balada o domácí peci ta moje nová domácí pícka povídá o ní už celá víska pečivo křupavé, chleba jak z partesu sousedky žádají výrobce adresu a z důvodu náhlého poklesu obratu prodavač potravin trvale ve stresu, s provazem u pasu a černou myslí - šine se ku lesu...

Zuzana Kohoutová: Pečivo jak od babičky, neumazat si ručičky, večeře či snídaně v Panasonic pekárně.  

 

Všem gratulujeme!