Dobré dopoledne, milé ženy-in :).

Tak tentokrát jsem, zdá se i s nápovědou, zvolila soutěž nad síly většiny z Vás. A tak se ozvaly pouze skalní filmové fanynky. Ty však, samozřejmě, opověděly dobře.

Tak se pojďme podívat, kdo jsou ti pohlední hrdinové na fotografiích.

 

 

 

 

První, a nejsnáze uhodnutelný, je Faramir, bratr Boromirův z Pána prstenů.

Relativně známým a snadno poznatelným hrdinou je také kříženec vlkodlaka a upíra Michael Corvin z Underworldu.

Poznat jednoho z hrdinů Equilibria by mohlo být obtížnější, nebýt toho, že si čte Yeatse - a tak to nemůže být nikdo jiný, než Partridge.

Scéna z možná méně známého, ale vskutku úžasného filmu Constantine, patří k jedněm z nejpůsobivějších. S vědomím toho, že brzy zemře na rakovinu plic a skončí v Pekle, se v ní srovnává exorcista John Constantine.

Poslední hrdina pochází z filmu sice nepříliš kvalitního, ovšem poměrně „profláklého", protože DVD s ním bylo kdysi rozdáváno zadarmo. Horor o vlkodlacích se jmenuje Psí vojáci a na snímku je sgt. Harry G. Wells.

Jak už jsem napsala výše, odpovídaly pouze filmové fanynky, takže z těch, které správně odpověděly, žádná netoužila po antiperspirantu. Tato cena tedy zůstane neudělena...

Dva lístky na film Angel do Světozoru vyhrává za svou odpověď Rolph. Gratuluji!

Vstupenky si můžete vyzvednout na adrese redakce (Gorazdova 10, kousek od Palackého náměstí) mezi 9.-16. hodinou. Platí ve dnech 6. až 20. 8.

Přeji příjemný zbytek dne a vítězce hezké pokoukání :).

Reklama