Soutěžily jste o kosmetický balíček Dr. Belter. Tato soutěž již skončila. Která z vás, milé čtenářky, balíček získala, to se dočtete v této novince.

V naší soutěži jste mohly získat krásný kosmetický balíček Dr. Belter (viz níže). Stačilo jen najít všechny obrázky s touto kosmetikou a kliknout na ně. Která z vás, milé čtenářky, balíček získala?

Nebudu to protahovat, náš počítač vylosoval nick...

  • Dasena

GRATUJUJEME!
Výhru očekávejte poštou. Odesíláme cca jednou za 14 dní.

O ceně...

Krásný balíček kosmetiky Dr. Belter, který obsahuje...

Čistící gel
CLEANSING GEL Chladivý lehce tekutý gel s čerstvou melounovou vůní. Přírodní přípravek osahuje extrakt z lipového květu a lékořice, alantoin a panthenol. Zklidňující pro všechny typy pleti. Neobsahuje tuk.

Pomerančová pleťová voda
LOTION ORANGE Příprava pro následnou péči. Přírodní aroma čerstvých pomerančů. Vhodná pro všechny typy pleti.

Krém vitagel C/E
CREAM VITAGEL C/E Zvláště lehký, svěží krémový gel s obsahem hydratačního komplexu a vitaminů E a C. Svěží ovocná vůně. Vhodný pro všechny typy pleti. Zvyšuje vlhkost pokožky, má protidráždivé účinky. Chrání pokožku.

Krém na oči
Lehká bílá, jemně parfemovaná pěstící emulze. Koriguje tvorbu vrásek a minimalizuje výskyt nových. Chrání, zklidňuje a zjemňuje pokožku kolem očí. Neobsahuje tuky.

Pleťová voda na odlíčení očí a rtů
MAKE-UP REMOVER-EYES & LIPS DUO lahvička s dávkovacím ozávěrem 125ml Velmi lehce ale důkladně odstraňuje a rozpouští voděodolnou řasenku, oční make up a rtěnku. Jemné rostlinné extrakty chrání pokožku před podrážděním.

Dr. Betler

Reklama