Ihned po ukončení vánoční soutěže se zvonečky jsme opět spustili Věrnostní klub. Tentokrát jste mohli soutěžit a vyhrát červenou filtrační konvici Guzzini či jeden z pěti balíčků výborného pití. Kteří z vás se tedy stanou prvními letošními výherci Věrnostního klubu? Na to se právě teď můžete podívat.

Filtrační konvice Guzzini GP001-červená

Konvice byla navržena společností Guzzini jako součást její řady kvalitního nádobí „Aqua“, která je známá svými vlnitými liniemi a čistotou barev. Je atraktivní na pohled a hodí se do prostředí každého jídelního stolu. Navíc z ní pokaždé získáte čistou a chutnou vodu. Zásobníky membrány z dutých vláken používají jedinečnou mikrofiltrační technologii, která z vody odstraňuje částice větší než 0,1 mikronu, jako jsou bakterie (např. E. coli nebo kolikoformní bakterie), kryptosporidium, řasy a rez.

Cena konvice je cca 1000 Kč

sd

Červenou filtrační konvici Guzzini GP001 vyhrává:

  • lenka.ms

5x Balíček výborného pití

Ať už si na něm pochutnáte jen tak, nebo si z něj přichystáte míchané nápoje, určitě tento balíček výborného pití oceníte. Co v něm naleznete?

1 láhev výjimečného likéru Dynybyl Griotte zrajícího v dubových sudech. Je plný nezaměnitelné vůně višní, jiskrně červených barev a pravé višňové šťávy.

1 láhev typického představitele dezertních kořenitých vín - Metropol Bianco. Prvotřídní tradiční vermut vyrobený z vybraných révových vín a originálního koření.

lavehalkoholubianco

Balíček výborného pití vyhrávají:

  • Alenavenda
  • jarmil22
  • Bobik1981
  • Veronika.111
  • Marcet

Výhercům moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama