Jak jste si jistě všimli, pokud jste se do soutěže zapojili, po celý minulý týden jste mohli sbírat na stránkách Ženy-in zvláštní symboly – obrázky foťáku, které se po najetí myši změnily v logo droxi. Celá tato soutěž podporovala novou službu droxi – službu, díky které si můžete zadat přes internet (www.droxi.cz) zpracování svých digitálních snímků, a vyzvednout si hotové fotografie ve své nejbližší drogerii droxi.

 

Do soutěže se zapojilo 1 241 čtenářek a čtenářů Ženy-in. Soutěž byla až do poslední chvíle napínavá – kdo bude nejrychlejší? Kdo z trojice borovský, Landriel a Steisy stihne nejdříve vysbírat všech 150 symbolů a cena bude jeho? Soutěž končila toto pondělí odpoledne v 16.00 a my jsme celé poledne sledovali, jak se vyvíjí první pořadí. A šlo opravdu o minuty a o vteřiny. Nakonec vyhrál velmi těsně borovský, ale jak vidíte na zveřejněných časech jeho těsných konkurentů, stačilo malé zaváhání či rychlé odběhnutí od počítače a cena by byla někoho jiného. Pořadí úspěšné trojice:

borovsky 13:06:18, Landriel 13:09:11, Steisy 13:26:05. Nicméně borovskému gratulujeme, byl opět nejrychlejší.

 

Druhý fotoaparát Olympus C-160 získává čtenářka hliska, která splnila požadovaný minimální počet 50 sebraných symbolů, aby získala cenu náhodně bez časového pořadí. Také velmi gratulujeme, že se na ni usmálo štěstí. Skupinka pěti dalších výherců:

1. renproch
2. Bachicharka
3. Bublina3
4. vráni
5. roros

získává malý balíček.

 

Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na další soutěž, kde budete moci vyhrát zase něco pěkného. Nebudete čekat dlouho, předvánoční a vánoční období, které se blíží, je plné soutěží a úžasných výher!

 

Reklama