Foto: Kosik.cz

Svému jménu Big Boy kalendář opravdu dostál, protože váží neuvěřitelných 1,175 kg, a to je už nějaká dávka dobrot! Předávkování cukrem se ale rozhodně bát nemusíte. Big Boye vyrábí stejnojmenná česká firma, která se zaměřuje na výrobu čokoládových a oříškových dobrot té nejvyšší kvality, a hlavně bez zbytečně přidaných cukrů, barviv nebo konzervantů. Není proto divu, že jejich výrobky zbožňují sportovci a lidé s aktivním životním stylem. Ořechy praží na sucho bez oleje a dodavatele pečlivě vybírají z řad malých lokálních pěstitelů z celého světa s certifikací fairtrade. Můžete si proto pochutnat na kakau od farmáře z Ugandy nebo kešu oříšcích z Vietnamu.

Ve 24 okénkách Big Boye najdete sladké překvapení na každý den, které potěší všechny velké i malé mlsouny. A protože Košík.cz myslí na své zákazníky a chce jim dopřát pohodové Vánoce, tak v rámci svého hesla „Jednoduše pro všechny“ přidal dovnitř i dárek navíc, který vám udělá radost pod vánočním stromečkem.

Co v adventním kalendáři Big Boy najdete?
4 x 50 g mléčná čokoláda s lískovými ořechy
4 x 50 g čokoláda slaný karamel s arašídy
4 x 50 g bílá čokoláda s malinami
4 x 50 g hořká čokoláda s pistáciemi
1 x 200 g krém Crispy pecan
4 x 25 g krém lískový ořech s mléčnou čokoládou a proteinem
3 x 25 g krém arašídový krém s bílou čokoládou a jahodami

Do komentářů jste nám měly napsat, jaké dárky jste nejraději dostávaly na Mikuláše, když jste byly malé. Případně jaké dárky dostávají nejraději vaše děti či vnoučata.

VÝHERKYNÍ SE STÁVÁ: Makyna88

„Já jsem ráda vždy dostávala adventní kalendář, protože jsem se těšila, až každý den otevřu okénko s čokoládou a budou se blížit Vánoce. Také jsem nepohrdla mandarinkami a dalším ovocem. Toho jsem měla vždy na Mikuláše hromadu. Teď si s přítelem občas koupíme navzájem kalendáře jen tak. I když jsme dospělí, je to takový rituál."

GRATULUJEME!

Reklama